×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
22. novembris, 2014
Drukāt

Kompensācijām bijušajiem ministriem un konsultantiem nepieciešami 33 402 eiro (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš (1.rindā no kreisās), Ministru prezidente Laimdota Straujuma, kultūras ministre Dace Melbārde, labklājības ministrs Uldis Augulis; zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (2.rindā no kreisās), ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis, izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete, vides aizsardzības un reģionālās attīstības Romāns Naudiņš; satiksmes ministrs Anrijs Matīss (3.rindā no kreisās), iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, finanšu ministrs Andris Vilks, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs un aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis fotografējas kopbildei pirms pēdējās Ministru kabineta sēdes.

Lai izmaksātu kompensācijas bijušajiem valdības locekļiem, kā arī Ministru prezidenta biroja konsultatīvajām amatpersonām par atbrīvošanu no amata pienākumu pildīšanas, kopumā nepieciešami 33 402 eiro.

Jautājumu par finansējuma piešķiršanu izskatīs otrdien, 25.novembrī, valdības sēdē.

Kompensācijas tiks izmaksātas vienas mēnešalgas apmērā un par neizmantoto atvaļinājumu.

Valsts kanceleja lūgs Ministru kabinetu piešķirt tai līdzekļus 31 107 eiro apmērā no budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”, savukārt 2295 eiro ir summa, kas palikusi pāri no iepriekšējās reizes, kad bija nepieciešams izmaksāt kompensācijas pēc Valda Dombrovska (V) vadītās valdības krišanas.

Valsts kancelejas sagatavotajā rīkojuma projektā nav minētas konkrētas personas un konkrētas izmaksājamās summas katrai no tām.

No iepriekšējās valdības jaunajā darbu neturpina pieci līdzšinējie ministri – Romāns Naudiņš (VL-TB/LNNK), Andris Vilks (V), Vjačeslavs Dombrovskis, Gaidis Bērziņš (VL-TB/LNNK) un Ina Druviete (V). Tāpat no amata tika atbrīvoti cilvēki no Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) biroja, tostarp viņas iepriekšējā preses sekretāre Džeina Tamuļeviča.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Interesanti par ko? Par nepadarītajiem darbiem?

  2. Re kur ir pedagogiem iztrūkstošā nauda…

  3. Netradicionāli orientētos bildē vajadzēja iezīmēt ar sarkanu aplīti, lai līdzīgie pazītu.

  4. kāda mārrutka dēļ? reiz nepagarināja līgumu, značit nelāga strādāja!

Draugiem Facebook Twitter Google+