Horoskopi un mistika
Kokteilis

Komplimentu horoskops. Uzzini, ko jauku pateikt katras zodiaka zīmes pārstāvim 11

Foto – Fotolia

Kompliments – burvju atslēdziņa uz sirdi

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Komplimenti ir veids, kā momentā radīt intimitātes sajūtu, pēc kā ilgojas abu dzimumu pārstāvji. Toties, kas attiecas uz sievietēm, komplimentu var teikt jebkurā brīdī un situācijā, pat tad, kad viņa atšņorē pārgājienu zābakus vai mazgā virtuves grīdu. Iesākumā – jo katra prasme ir jāapgūst – iemācieties pārliecināti teikt, ka sieviete ir skaists vai vīrietis – gudrs. Var, protams, mēģināt arī otrādi, bet tas jau ir augstāks līmenis, citādi tevis teikto var uztvert kā ironizēšanu. Varam pateikt priekšā – ikviena sieviete dziļi sirdī uzskata, ka ir skaista.

Puiši, kas sievietēm nekad neteiks, ka viņas ir skaistas, un sievietes, kas nekad nepaslavēs sava vīrieša gudrību, prasmes un drosmi, riskē palikt vieni – ja ne fiziski, tad garīgi. Komplimenti ir ļoti svarīgi!

Mūsdienu sieviešu dzīve ir gana sarežģīta, lielākā daļa vienlaicīgi tiek galā ar dažādām lomām un dara visu tik labi, cik spēj – katru minūti, katru dienu. Viņas zina, ka ir pārsteidzošas būtnes un, dabiski, gribētu, lai tas tiktu arī pateikts skaļi.

Neskatoties uz vecumu vai statusu sabiedrībā, jo īpaši sievietes labi atceras ikvienu laipnības un mīlestības izpausmi. Tāpēc sāc teikt komplimentus, turklāt dari to no sirds. Lai tavi laipnie vārdi skanētu vēl saprotamāk un tuvāk, vērts izlasīt, kādi komplimenti visvairāk tīk katrai zodiaka zīmei

Auns

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

“Man patīk tavs stils.” “Kad tevi pirmo reizi ieraudzīju, nodomāju: ar šo cilvēku nu gan man patiktu iepazīties tuvāk.” “Tu ne tikai lieliski izskaties, bet arī esi patiešām gudra (gudrs).”

Vērsis

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

“Ļauj, es to izdarīšu tavā vietā.” “Man patīk tavs augums.” “Aizejam kaut kur, man tā gribas ar tevi palepoties.”

Dvīņi

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

“Tu esi gudrākā sieviete (vīrietis), kādu es jebkad esmu pazinis.” “Sāc krāmēt mantas: re, kur lidmašīnas biļetes.” “Tu varētu būt modele (modelis)!”

Vēzis

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

“Varētu mūžīgi skatīties tev acīs.” “Es labāk esmu kopā ar tevi nekā jebkurā citā vietā visā pasaulē.” “Vai zini, cik ļoti es tevi mīlu?”

Lauva

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

“Gribētu tevi skūpstīt veselu stundu.” “Tu esi mana dieviete.” “tavā labā es darītu jebko.”

Jaunava

“Tu vari ar mani rēķināties.” “Tev der tikai vislabākais.” “Tu man esi vissvarīgākā (vissvarīgākais) visā pasaulē.”

Svari

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

“Tu esi skaistākā sieviete, kādu esmu sastapis.” “Man tā paveicies, ka, mājās nākot, sastopu tevi.” “Tu esi viss, ko es vienmēr esmu vēlējies (vēlējusies).”

Skorpions

paris
“Tu esi tik burvīga(s), ka jūtos kā nohipnotizēts.” “Tu esi mans ideāls.” “Visi noteikti brīnās, ko tāda sieviete (vīrietis) kā tu manī atradis.”

Strēlnieks

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

“Tu esi tik talantīga(s).” “Man tā patīk klausīties, kad tu runā.” “Viss, ko tu dari, ir tik interesants.”

Mežāzis

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

“Bija vērts gaidīt, lai satiktos ar tevi.” “Es ar tevi tik ļoti lepojos.” “Uzreiz var redzēt, ka esi neparasts cilvēks.”

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

“Tu visu tik ātri uztver un saproti.” “Nekad neesmu sastapis (sastapusi) cilvēku, kas līdzinātos tev.” “Tev piemīt burvju spējas.”

Zivis

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

“Es tevi nekad nepametīšu.” “Man ļoti patīk viss, ko tu dari.” “Juvelieris teica, ka šis nieciņš tev varētu patikt.”

LA.lv