Horoskopi un mistika
Horoskopi

Koncentrējies uz pozitīvo! Horoskops 25. augustam0

Dienas noskaņa

Nav izslēgts, ka daudzi nonāks grūtas izvēles priekšā un apjuks, jo situācija šķitīs bezcerīga. Saglabā savaldību un atceries, ka neatrisināmu situāciju nav.

Ievēro elementārus veselīga dzīvesveida noteikumus. Pārskati savu ēdienkarti, labi izgulies, atrodi laiku sportiskām aktivitātēm.

Auns

Sagaidāms, ka Auni, kam ir sava uzņēmējdarbība, šodien saņems virkni interesantu piedāvājumu no lietišķajiem partneriem citos valsts reģionos vai ārzemēs. Rezultātā bizness var uzplaukt. Atrunājot gaidāmās sadarbības nosacījumus, esi ārkārtīgi uzmanīgs ar dokumentiem, jo pretējā gadījumā to dēļ var rasties problēmas.

Vērsis

Iepriekšējās dienas tendences būs vērojamas arī šodien. Vēršu veselība joprojām būs trausla, lai gan nekādas nopietnas kaites nepiemeklēs. No tevis tiek prasīts pavisam nedaudz – ievērot elementārus veselīga dzīvesveida noteikumus. Pārskati šodien savu ēdienkarti, labi izgulies, atrodi laiku sportiskām aktivitātēm.

Dvīņi

Dienas otrā puse tev būs ļoti nepatīkama, pilna bīstamu, negaidītu situāciju, agresijas, iespējama saskarsme ar noziedzību. Šodien centies neko lielu nepirkt; diena nav labvēlīga arī naudas ieguldīšanai. Nav ieteicams ķerties pie nopietniem darbiem, jo tie ir lemti neveiksmei.

Vēzis

Šī diena simbolizē personisku atbildību par visu apkārt notiekošo. Vēži var to apzināties un pārstāt gaidīt palīdzību no apkārtējiem. Pats meklē risinājumu grūtiem dzīves uzdevumiem!

Lauva

Nav izslēgts, ka kopēju projektu sākumu sarežģīs nopietns interešu konflikts. Šodien tavi priekšlikumi tiks uztverti ar vienaldzību vai negatīvi novērtēti. Pacenties nepārkāpt iepriekš noslēgtas vienošanās. Impulsivitāte draud izraisīt nepārdomātu rīcību.

Jaunava

Sācies labvēlīgs periods, lai meklētu jaunu darbavietu, piemērotu dzīvesdraugu vai uzlabotu laulāto attiecības. Aktīva sociālā darbība atnesīs tev noderīgas pazīšanās un izdevīgus kontraktus, kurus vajag pieņemt.

Svari

Zvaigznes brīdina, ka Svariem šodien aktīva fiziskā slodze un kolektīvi pasākumi nav vēlami. Visu dienu iespējama slikta pašsajūta. Nav ieteicams pārmērīgi lietot spirtotos dzērienus, aizrauties ar gaļas ēdieniem un asām garšvielām. Pacenties koncentrēties uz pozitīvām domām, atbrīvoties no aizvainojuma vai ievainotas patmīlības.

Skorpions

Nav izslēgts, ka Skorpioni nonāks grūtas izvēles priekšā. Daudzi apjuks, jo situācija šķitīs bezcerīga. Saglabā savaldību un atceries, ka neatrisināmu situāciju nav.

Strēlnieks

Nav izslēgts, ka šodien Strēlnieki atklās sevī izcilas spējas un nostāsies apkārtējo priekšā visā savā krāšņumā. Šī diena dāvās brīnišķīgas iespējas parādīt sevi. Tev jāieklausās savā intuīcijā un jāstrādā komandā.

Mežāzis

Tevi gaida panākumi visos pasākumos, taču – lai tā notiktu, nāksies daudz strādāt. Paceļoties pa karjeras kāpnēm, tu būsi spiests pārdzīvot gan konfliktus, gan skauģu intrigas, gan pats savas šaubas. Viens no taviem trūkumiem ir sīkumainība. Tu tiecies pēc tā, lai viss dzīvē būtu pareizi. Tevi var satraukt jebkurš nieks. Tu esi neapmierināts ar darbu, ja tajā atklājas pat mazākā neprecizitāte. Tas viss bieži saērcina apkārtējos, tāpēc izdari attiecīgus secinājumus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena ir labvēlīga Ūdensvīru profesionālajai darbībai. Pat tad, ja šīs zodiaka zīmes pārstāvji strādā tādās šķietami necilās profesijās kā sekretāre vai medmāsa, viņi var sevi parādīt kā izcilus sava darba darītājus. Izmanto dienas labvēlīgās tendences ar maksimālu jaudu.

Zivis

Pastāv risks saskarties ar krimināliem elementiem. Iespējama neveiksme kopējā biznesā. Seko līdzi saviem tēriņiem. Nevajag neko plānot, īpaši ilglaicīgā termiņā – dzīve tik un tā ieviesīs savas korekcijas.

LA.lv