Mobilā versija
+7.5°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
10. aprīlis, 2014
Drukāt

Koncertā jauniešiem tiksies klasiskā un romūzika

Publicitātes fotoPublicitātes foto

24. aprīlī pulksten 15 Lielajā ģildē skanēs Valsts kamerorķestra “Sinfonietta Rīga” un grupas “DaGambas” īpaši jauniešu auditorijai domāts koncerts “Šķietamā neiespējamība”, informē “Latvijas Koncerti”.

Koncerta programmā varēs dzirdēt gan Mocarta simfoniju, gan leģendārās grupas ABBA dziesmu aranžējumus, gan rokmūziku.

“Sinfonietta Rīga” mākslinieciskais vadītājs Normunds Šnē stāsta: “Ar interesi vienmēr gaidu šāda veida sadarbību, jo pats esmu savā laikā iesakņojies rokmūzikā. “DaGambas” radītā mūzika ir interesants tikšanās punkts, jo Valters Pūce pārstāv gan klasisko, gan rokmūziku. Redzu saistību ar savu jaunību. Savienojot klasisko mūziku ar mūsdienu ausīm pierastākām skaņām, domāju, ka jauniešiem būs interesanta pēcpusdiena.”

Ieskatu laikmetīgās mūzikas pasaulē koncertā sniegs igauņu komponista Erki Svena Tīra “Action. Passion. Illusion” daļa “Illusion”. Šis skaņdarbs ir dzīvs apliecinājums komponista jaunības mīlestībai uz rokmūziku, tāpēc tas ir izteikti ritmisks un dinamisks.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+