Mobilā versija
+4.2°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
10. aprīlis, 2014
Drukāt

Koncertā jauniešiem tiksies klasiskā un romūzika

Publicitātes fotoPublicitātes foto

24. aprīlī pulksten 15 Lielajā ģildē skanēs Valsts kamerorķestra “Sinfonietta Rīga” un grupas “DaGambas” īpaši jauniešu auditorijai domāts koncerts “Šķietamā neiespējamība”, informē “Latvijas Koncerti”.

Koncerta programmā varēs dzirdēt gan Mocarta simfoniju, gan leģendārās grupas ABBA dziesmu aranžējumus, gan rokmūziku.

“Sinfonietta Rīga” mākslinieciskais vadītājs Normunds Šnē stāsta: “Ar interesi vienmēr gaidu šāda veida sadarbību, jo pats esmu savā laikā iesakņojies rokmūzikā. “DaGambas” radītā mūzika ir interesants tikšanās punkts, jo Valters Pūce pārstāv gan klasisko, gan rokmūziku. Redzu saistību ar savu jaunību. Savienojot klasisko mūziku ar mūsdienu ausīm pierastākām skaņām, domāju, ka jauniešiem būs interesanta pēcpusdiena.”

Ieskatu laikmetīgās mūzikas pasaulē koncertā sniegs igauņu komponista Erki Svena Tīra “Action. Passion. Illusion” daļa “Illusion”. Šis skaņdarbs ir dzīvs apliecinājums komponista jaunības mīlestībai uz rokmūziku, tāpēc tas ir izteikti ritmisks un dinamisks.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+