Mobilā versija
+7.0°C
Sarmīte, Tabita
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
27. oktobris, 2013
Drukāt

Koncertā piemin mūžībā aizgājušo rokmūziķi Brīzi (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Mūziķis Ainars Virga un dziedātāja Olga Rajecka uzstājas mūžībā aizgājušā rokmūziķa Aivara Brīzes piemiņai veltītajā koncertā "Latvijas 1.rokkafejnīcā".

Sestdien “Latvijas 1.rokkafejnīcā” norisinājās koncerts mūžībā aizgājušā rokmūziķa Aivara Brīzes piemiņai, kas būs pirmais pasākums koncertu ciklā “Lieliskie&Leģendārie”, vēstīja LETA.

Uz skatuves papildus jau iepriekš izziņotajiem mūziķiem Vilnim Krieviņam, Tomasam Kleinam, Guntaram Muceniekam un Mārtiņam Burkevicam kāpa arī Igo, Ainars Virga, Harijs Zariņš un Fēlikss Ķiģelis ar grupu.

Koncertu cikla “Lieliskie&Leģendārie” galvenā ideja ir īpaši izcelt un atzīmēt tās vērtības latviešu mūzikā, kuras nav iespējams pārvērtēt, kuras nav iespējams nopirkt vai pārdot, kuras vēstures lappusēs stāv un stāvēs ierakstītas ar spožākajiem zelta burtiem.

Kā ziņots, 22.oktobrī 51 gada vecumā pēkšņi miris leģendārais latviešu mūziķis Aivars Brīze. Viņš dziedāja vairākās latviešu rokgrupās – “Neptūns”, “Līvi”, “Leģions”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Visdziļākā lidzjutība Piederīgajiem no manis par Cilvēku ar Lielo Burtu Aiziešanu Mūžības Vārtu Ceļos kurš bija arī Manas Mākslas žanra piekritējs !

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizēt (5)Sociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+