Mobilā versija
+5.1°C
Lilija, Liāna
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
27. oktobris, 2013
Drukāt

Koncertā piemin mūžībā aizgājušo rokmūziķi Brīzi (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Mūziķis Ainars Virga un dziedātāja Olga Rajecka uzstājas mūžībā aizgājušā rokmūziķa Aivara Brīzes piemiņai veltītajā koncertā "Latvijas 1.rokkafejnīcā".

Sestdien “Latvijas 1.rokkafejnīcā” norisinājās koncerts mūžībā aizgājušā rokmūziķa Aivara Brīzes piemiņai, kas būs pirmais pasākums koncertu ciklā “Lieliskie&Leģendārie”, vēstīja LETA.

Uz skatuves papildus jau iepriekš izziņotajiem mūziķiem Vilnim Krieviņam, Tomasam Kleinam, Guntaram Muceniekam un Mārtiņam Burkevicam kāpa arī Igo, Ainars Virga, Harijs Zariņš un Fēlikss Ķiģelis ar grupu.

Koncertu cikla “Lieliskie&Leģendārie” galvenā ideja ir īpaši izcelt un atzīmēt tās vērtības latviešu mūzikā, kuras nav iespējams pārvērtēt, kuras nav iespējams nopirkt vai pārdot, kuras vēstures lappusēs stāv un stāvēs ierakstītas ar spožākajiem zelta burtiem.

Kā ziņots, 22.oktobrī 51 gada vecumā pēkšņi miris leģendārais latviešu mūziķis Aivars Brīze. Viņš dziedāja vairākās latviešu rokgrupās – “Neptūns”, “Līvi”, “Leģions”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Visdziļākā lidzjutība Piederīgajiem no manis par Cilvēku ar Lielo Burtu Aiziešanu Mūžības Vārtu Ceļos kurš bija arī Manas Mākslas žanra piekritējs !

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+