Mobilā versija
+5.3°C
Ivars, Ilgvars
Trešdiena, 1. marts, 2017
27. oktobris, 2013
Drukāt

Koncertā piemin mūžībā aizgājušo rokmūziķi Brīzi (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Mūziķis Ainars Virga un dziedātāja Olga Rajecka uzstājas mūžībā aizgājušā rokmūziķa Aivara Brīzes piemiņai veltītajā koncertā "Latvijas 1.rokkafejnīcā".

Sestdien “Latvijas 1.rokkafejnīcā” norisinājās koncerts mūžībā aizgājušā rokmūziķa Aivara Brīzes piemiņai, kas būs pirmais pasākums koncertu ciklā “Lieliskie&Leģendārie”, vēstīja LETA.

Uz skatuves papildus jau iepriekš izziņotajiem mūziķiem Vilnim Krieviņam, Tomasam Kleinam, Guntaram Muceniekam un Mārtiņam Burkevicam kāpa arī Igo, Ainars Virga, Harijs Zariņš un Fēlikss Ķiģelis ar grupu.

Koncertu cikla “Lieliskie&Leģendārie” galvenā ideja ir īpaši izcelt un atzīmēt tās vērtības latviešu mūzikā, kuras nav iespējams pārvērtēt, kuras nav iespējams nopirkt vai pārdot, kuras vēstures lappusēs stāv un stāvēs ierakstītas ar spožākajiem zelta burtiem.

Kā ziņots, 22.oktobrī 51 gada vecumā pēkšņi miris leģendārais latviešu mūziķis Aivars Brīze. Viņš dziedāja vairākās latviešu rokgrupās – “Neptūns”, “Līvi”, “Leģions”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Visdziļākā lidzjutība Piederīgajiem no manis par Cilvēku ar Lielo Burtu Aiziešanu Mūžības Vārtu Ceļos kurš bija arī Manas Mākslas žanra piekritējs !

Dziesmu svētkiem vajag jaunus kodus. Saruna ar māksliniekiem Annu un Krišu Salmaņiem (7)Vai Noslēguma koncertā dziedamajām dziesmām vajadzīgi jauni vārdi? Saruna ar "Purvīša balvas 2017"ieguvējiem – māksliniekiem Annu un Krišu Salmaņiem
Draugiem Facebook Twitter Google+