Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
25. janvāris, 2016
Drukāt

Koncertā skanēs senās Persijas mūzikas instrumenti

Publicitātes fotoPublicitātes foto

28. janvārī, plkst.19 Rīgā, Austrumu Kultūras Centrā Priedaines ielā 46 notiks koncerts “Burvju flauta”, kas apvienos mūsdienīgo un seno, Rietumus un Austrumus – izcilo persiešu mūziķu un lieliskās igauņu arfistes sniegums būs patiess baudījums mūzikas cienītājiem, LA.lv pavēstīja rīkotāji.

Koncerts ir iespēja vēsā ziemas ziemas vakarā baudīt liegas viduslaiku arfas un seno persiešu mūzikas instrumentu – sītaras, neja un dafa – skaņas.

Hamidreza Rahbaralams ir dafa spēles meistars no Širāzas (Irāna). Viņa koncerti pulcē pilnas koncertzāles un sajūsmina klausītājus gan pie mums Latvijā, gan Irānā, Indijā, Turcijā un Taizemē.

Mohammads Rasuli ir viens no nedaudzajiem niedru flautas, neja, spēles lietpratējiem, kurš ir plaši atzīts Rietumos. Nejs ir viens no senākajiem Persijas mūzikas instrumentiem, kura vēsture aizsākās vēl ilgi pirms mūsu ēras.

Arfiste Liliana Langsepa savu mūzikas izglītību sāka, apgūstot klavierspēliun akadēmisko mūziku. Tad viņā modās n interese par viduslaiku arfas spēli un austrumu mūziku. Liliana ir plaši pazīstama ne tikai kā izcila viduslaiku arfas virtuoze, bet arī kā lieliska klavesīna un ērģeļu spēles meistare.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties pasākuma norises vietā pusstundu pirms koncerta.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+