Mobilā versija
+7.1°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
25. janvāris, 2016
Drukāt

Koncertā skanēs senās Persijas mūzikas instrumenti

Publicitātes fotoPublicitātes foto

28. janvārī, plkst.19 Rīgā, Austrumu Kultūras Centrā Priedaines ielā 46 notiks koncerts “Burvju flauta”, kas apvienos mūsdienīgo un seno, Rietumus un Austrumus – izcilo persiešu mūziķu un lieliskās igauņu arfistes sniegums būs patiess baudījums mūzikas cienītājiem, LA.lv pavēstīja rīkotāji.

Koncerts ir iespēja vēsā ziemas ziemas vakarā baudīt liegas viduslaiku arfas un seno persiešu mūzikas instrumentu – sītaras, neja un dafa – skaņas.

Hamidreza Rahbaralams ir dafa spēles meistars no Širāzas (Irāna). Viņa koncerti pulcē pilnas koncertzāles un sajūsmina klausītājus gan pie mums Latvijā, gan Irānā, Indijā, Turcijā un Taizemē.

Mohammads Rasuli ir viens no nedaudzajiem niedru flautas, neja, spēles lietpratējiem, kurš ir plaši atzīts Rietumos. Nejs ir viens no senākajiem Persijas mūzikas instrumentiem, kura vēsture aizsākās vēl ilgi pirms mūsu ēras.

Arfiste Liliana Langsepa savu mūzikas izglītību sāka, apgūstot klavierspēliun akadēmisko mūziku. Tad viņā modās n interese par viduslaiku arfas spēli un austrumu mūziku. Liliana ir plaši pazīstama ne tikai kā izcila viduslaiku arfas virtuoze, bet arī kā lieliska klavesīna un ērģeļu spēles meistare.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties pasākuma norises vietā pusstundu pirms koncerta.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+