×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
5. jūnijs, 2017
Drukāt

Koncertdialogs “Es esmu”. Skaties un atbalsti teātra vecmeistarus! (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā noskatīties ierakstu no 5. jūnijā notikušā labdarības pasākuma Latvijas teātra vecmeistaru atbalstam “Es esmu”.

“Es esmu” ir jau ceturtais ikgadējais labdarības pasākums, un šogad uz Dailes nama skatuves satikās divas pasaules – Teātris un Mūzika, Vārds un Melodija, Teksts un Skaņa. Satiksies septiņi ļoti dažādi radošie tandēmi, katrs ar savu skanējumu un rokrakstu.

Satiekas Elvīra Baldiņa un Laima Jansone, Astrīda Kairiša un Vestards Šimkus, Jakovs Rafalsons un kvartets Undertango, Ausma Kantāne un mūzikas izpildītājs Shipsi, Rihards Rudāks un Goran Gora, Inta Tirole un Ints Teterovskis, piedaloties korim BALSIS, kā arī Ģirts Jakovļevs un grupa DAGAMBA. Pasākuma māksliniecisko virsvadību šogad piekritusi uzņemties Nacionālā teātra aktrise Dita Lūriņa.

Visi pasākuma laikā gūtie līdzekļi tiks novirzīti Latvijas teātra vecmeistaru sociālā stāvokļa un veselības uzlabošanai: medikamentu iegādei, operāciju un rehabilitācijas izdevumu segšanai.

Labdarības pasākumu rīko atbalsta Fonds RAMPA – teātra senioru atbalsta fonds, kas rūpējas par gandrīz 100 teātra vecmeistariem, kuri skatuvei veltījuši savus spēka gadus, bet valsts pārmaiņu laikā kļuvuši par vientuļiem senioriem, kuriem nepieciešams mūsu atbalsts.

Konts ziedojumiem teātra vecmeistaru atbalstam:
SEB banka
LV65UNLA0050012432365.

Labdarības pasākums, koncertdialogs “Es esmu” skatāma arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā http://straume.lmt.lv. Tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijās, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+