Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
7. aprīlis, 2015
Drukāt

Koncertēs Daniils Bulajevs

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Ceturtdien, 9. aprīlī, plkst. 19 trešā starptautiskā jauniešu mūzikas festivāla “Avanti!” programmā Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē uzstāsies jaunais, talantīgais vijolnieks Daniils Bulajevs, informē Hermaņa Brauna fonds.

Nākamnedēļ, 16. aprīlī, Daniils Bulajevs svinēs 11. dzimšanas dienu, taču jau astoņus gadus viņš spēlē gan vijoli, gan klavieres. Vijoļspēli zēns apgūst Emīla Dārziņa mūzikas skolā Nellijas Sarkisjanas klasē, kā arī pie Maskavas pedagoģes Gaļinas Turčaņinovas. Tāpat Daniils nopietni un ar panākumiem dejo sporta dejas.

Uz skatuves Daniils debitēja piecu gadu vecumā, septiņos gados pirmo reizi uzstājās kopā ar simfonisko orķestri. 2013. gadā notika Daniila pirmais solokoncerts pirmajā jauniešu mūzikas festivālā “Avanti!”. Daniils piedalījies vairākos konkursos un festivālos Francijā, Lietuvā, Krievijā, Šveicē, plūcots tajos laurus. Daniils pastāvīgi tiek aicināts uzstāties dažādos gala koncertos kopā ar izciliem Latvijas mūziķiem, un, skolas mācībām netraucējot, dara to ar prieku.

Koncertā RLB Daniils Bulajevs uzstāsies kopā ar pianisti Liliju Sarkisjanu.

Pievienot komentāru

"Jevropejec" krievu tusiņā. Intars Busulis par karjeru kaimiņvalstī (5)"Labi, uz Krimu es nebrauktu. Bet arī karā neiesaistītos – negribu darīt neko sliktu. Brīžiem ir sajūta, ka esmu tāds kā amortizators – miera nesējs," saka dziedātājs Intars Busulis
Draugiem Facebook Twitter Google+