Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. februāris, 2014
Drukāt

Koncerts ar paštaisītiem instrumentiem

Foto: 123RFFoto: 123RF

Sestdien, 8. februārī, pulksten vienos ar skaņu rīku darbnīcu “Ieklausies!” turpinās ģimenes pasākumu programma Aijas Zariņas jubilejas izstādē “Sprīdītis” Rakstniecības un mūzikas muzeja ēkā, informē pasākuma rīkotāji.

Darbnīcā no viegli pieejamiem materiāliem tiks izgatavoti skaņu rīki, ko pasākuma noslēgumā būs iespēja arī ieskandināt kopīgā orķestrī. Nepieciešamos materiālus nodrošinās pasākuma organizētāji.

Sarīkojuma vadītājs Mārtiņš Gaušis: “Mūsdienu sabiedrībā pastāv uzskats, ka mūzikas instrumentus var izgatavot tikai no augstākās klases materiāliem un ka, lai pagatavotu skaņu rīkus, ir nepieciešama pieredze un prasmīgas rokas. Ar darbnīcas dalībnieku un dažādu mājās atrodamu materiālu palīdzību es šos apgalvojumus apgāzīšu. Darbnīcas laikā bērniem un pieaugušajiem būs iespēja savus instrumentus likt lietā. Kamēr laukā pūtīs vējš, mēs kopā labi un skaļi taurēsim un bungosim. Pēc tik ārkārtīgi labām izklaidēm darbnīcas dalībnieki varēs mierīgi atsēsties mīkstos spilvenos, nobaudīt siltu tēju un uzklausīt gudrības, kuras ir atrodamas dažādu tautu pasakās.”

Pievienot komentāru

Pēra Ginta tumšie noslēpumiPiektdien, 28. oktobrī Latvijas Nacionālais balets aicina uz šīs sezonas pirmo pirmizrādi – ievērojamais horeogrāfs Edvards Klugs iestudējis laikmetīgo baletu "Pērs Gints" ar Edvarda Grīga mūziku.
Draugiem Facebook Twitter Google+