×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
21. oktobris, 2013
Drukāt

Koncerts “RIGA JAZZ 2013” Lielajā ģildē

Foto-LETAFoto-LETA

Koncertā “RIGA JAZZ 2013” 27.oktobrī pulksten 19 Lielajā ģildē Profesionālā pūtēju orķestra “Rīga” bigbendam diriģenta Raita Ašmaņa vadībā pievienosies solisti Ieva Kerēvica un Daumants Kalniņš.
Programmas autors un diriģents Raitis Ašmanis uzver, ka šogad koncertam “RIGA JAZZ 2013” ir divi galvenie akcenti – pirmais akcents ir Čika Korea mūzika, kam raksturīgi komplicēti latino ritmi un tādu papildinstrumentu izmantošana kā pikolo flauta, vibrofons un timpāni. Kā otrais – vokālisti, kurus var dēvēt par džeza mūzikas virsotnēm Latvijā un kuri uzstāsies koncertā 27.oktobrī.
Piecu gadu laikā orķestra “Rīga” bigbenda rudens džeza koncerti jau kļuvuši par tradīciju. Ar katru gadu programmas kļūst arvien interesantākas un daudzpusīgākas, repertuārā tiek iekļauta gan džeza klasika, gan mūsdienīga džeza mūzika. Nākamais orķestra “Rīga” bigbenda koncerts – “RIGA JAZZ Ziemassvētkos” notiks 26.decembrī Lielajā ģildē.
Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Aktuālākā informācija ir pieejama www.music.lv/riga, www.facebook.com/RIGAorchestra, www.draugiem.lv/pporiga

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+