×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
29. marts, 2016
Drukāt

Koncertšovam “SuperMikrofons” pieteikušies vairāk nekā 100 pretendenti

Foto - LetaFoto - Leta

SIA "Mikrofona ieraksti" valdes priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve

Koncertšovam “SuperMikrofons”, kas aprīlī un maijā notiks dažādās Latvijas pilsētās, pieteikušies vairāk nekā 100 jaunie talanti no vairākām Latvijas pilsētām, informēja ierakstu kompānijas pārstāve Gunita Krastiņa.

Savukārt uz Rīgas koncertu jaunie talanti savus pieteikumus var sūtīt līdz 1. aprīlim.

Svinot 20 gadus latviešu mūzikā, kompānija “Mikrofona ieraksti” sadarbībā ar ”Latvijas Neatkarīgo televīziju” lielākajās Latvijas pilsētās organizēs koncertšovu “SuperMikrofons”, kurā piedalīsies gan paši kompānijas dibinātāji un vadītāji – Elita Mīlgrāve un Guntars Račs -, gan arī tādi pazīstami izpildītāji kā Olga Rajecka, Aija Andrejeva, “Līvi un Buks”, Ieva Kerēvica, Antra Stafecka, Ieva Akuratere, Ivo Fomins, Andris Ērglis, Uldis Marhilevičs un šā gada konkursa “Supernova” uzvarētājs Justs Sirmais.

Koncertšovu “SuperMikrofons” vadīs, kā arī ar savām dziesmām uzstāsies Lauris Reiniks.

Koncertšova laikā būs iespējams ne vien noklausīties jau pazīstamu mūziķu priekšnesumus, bet arī atklāt jaunos talantus, jo katrā koncerta norises vietā notiks arī jauno talantu konkurss, kuru vērtēs mūziķi, katrs uzņemoties aizgādību par vienu vai diviem izpildītājiem, ar kuriem pasākuma laikā tiks veidots arī viens kopīgs priekšnesums.

Balsot par saviem favorītiem varēs arī koncerta apmeklētāji. Konkursa “SuperMikrofons” uzvarētājs iegūs tiesības piepiedalīties “MicRec” jubilejas lielkoncertā “20 gadi latviešu mūzikā”, kas notiks “Arēnā Rīga” 9. novembrī, un papildu iespēju noslēgt vienas dziesmas ieraksta un promocijas līgumu 1000 eiro vērtībā.

Koncertšovs “SuperMikrofons” 15. aprīlī notiks Ventspilī, “Jūras vārti”, 16. aprīlī – Madonas kultūras namā, 17. aprīlī – Liepājā, “Rožu zālē”, 29. aprīlī – Jelgavas kultūras namā, 30. aprīlī – Rēzeknē, koncertzālē ”Gors”, 5. maijā – Cēsīs, Vidzemes koncertzālē, 8. maijā – Valmieras kultūras namā un 15. maijā Rīgā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+