×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
21. februāris, 2017
Drukāt

Koncertšovs “Cabaret” satuvinājis Ralfu Eilandu un Elzu Rozentāli

Foto - Leta/Facebook.comFoto - Leta/Facebook.com

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, Latvijas mūziķu aprindās jau vismaz pusgadu izveidojies jauns mīlas pāris – dziedātāji Ralfs Eilands (23) un Elza Rozentāle (28), kuri nule kā atgriezušies no mēnesi ilga Kubas ceļojuma un paši savas attiecības neafišē un nekomentē. Tiesa, Elza intervijā žurnālam “Santa” atzinusi, ka šobrīd ir attiecībās, kurās jūtas kā maza meitene un otrs ir stiprais.

Vēl pērn, kad abi apceļoja Indiju, viņus vienoja vien labu draugu attiecības. Abi esot satuvinājušies pēdējos divus gadus kopā uzstājoties koncertšovā “Cabaret”.

Abiem šīs nav pirmās attiecības. Savulaik “Cabaret” projektā Elza iepazinās un pēcāk apprecējās ar dejotāju indietu Aviku Parkouru, kļūstot par Elzu Nath. Nu jau vairākus gadus Elza ir brīva sieviete. Savukārt abas Ralfa iepriekšējās sievietes bijušas par viņu vecākas. “Kas Jauns” atklāj, ka pirmās nopietnās attiecības Ralfam bijušas 16 gadu vecumā ar dejotāju Agnesi, kas izirušas 2010. gadā. Bet 18 gadu vecumā viņu vienojušas romantiskas attiecības ar radio “Spin FM” kolēģi un TV raidījuma “Ātruma cilts” vadītāju Sanitu Pelēķi, kas bijusi par viņu sešus gadus vecāka.

Tiesa, mūziķis vairākkārt atzinis, ka karjera un mīlestība nav savienojami jēdzieni.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+