×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
31. jūlijs, 2014
Drukāt

Koncertzāle “Gors” sāk jauno sezonu (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pirmie jaunās sezonas pasākumi jau 1. augustā būs Latvijas Mākslas akadēmijas un tās Latgales filiāles (LMA LF) studentu darbu izstādes “Atvērts” atklāšana un augustam veltītā tematiskā kino un mūzikas mēneša ieskaņu vakars ar improvizācijas teātra mākslu un džeza trio, vēsta koncertzāles pārstāvji..

Izstāde “Atvērts” ir LMA LF pateicība Rēzeknes pilsētai par atbalstu un iespēju piedalīties, pārstāvot Latviju, plašā starptautiskā izstādē-konkursā ART-SESSIO 2014 Vitebskā, Baltkrievijā. Piecu valstu konkurencē, kas bija pārstāvētas ar 267 jauno mākslinieku darbiem, LMA LF bakalaura programmas Grafikas apakšnozares 2. kursa studenti Nauris Jefimenoks un Dana Vasiļjeva, kā arī Glezniecības apakšnozares 3. kursa studente Viktorija Rustamova izcīnīja laureāta titulus.

Augusts koncertā noritēs kino un mūzikas zīmē vēl vasaras noskaņās. Sākot ar 8. augustu, katru piektdienu un sestdienu uz koncertzāles jumta terases gaidāmi brīvdabas kino seansi, no 16. līdz 20. augustam notiks II Starptautiskais īsfilmu kinofestivāls “Open Place”, kura konkursa programmā šogad piedalās 27 īsfilmas ko veidojuši jaunie režisori no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Dānijas, Vācijas un Krievijas, bet ārpuskonkursa programmā tiks izrādītas pēdējo gadu labākās ārvalstu filmas, notiks koncerti un tikšanās ar aktieriem, kā arī 23. augustā visas dienas garumā tiks izrādītas jaunākās latviešu animācijas, dokumentālās un mākslas filmas.

Augustā būs iespēja piedzīvot arī vairākas dejas izrādes – Līgas Libertes dejas teātra izrādi “Netici visam, ko redzi”, deju kopas “Dziga” un Lilijas Liporas dejas uzvedumu “Būt kopā”, kā arī koncertus visām gaumēm: skanēs Jelgavas bigbenda un vokālās grupas “Framest” programma “Multfilmu pasaulē”, koncertprogramma “Vīns un mūzika. Itālija” ar Sonoras Vaices, Jāņa Ķirša un Ilzes Ozoliņas piedalīšanos, dziedātājas Marijas Naumovas Parīzes tematikai veltītie koncerti, pirmais koncerts šlāgermūzikas cienītājiem, kā arī kino tematikai veltīts koncerts “Simfoniskais kinematogrāfs”.

Septembrī koncertzāles jaunā sezona turpināsies jau ierastā ritmā ar dziedātāja Goran Gora pirmās Latvijas koncerttūres koncertu, X Baroka mūzikas dienu īpašo notikumu operas-kolāžas “Māja Mītelim” pirmizrādi, grupas “Dabasu Durovys” jaunā albuma prezentācijas koncertu, starptautiskā teātra festivāla “Soli pa solim” norisēm un citiem kultūras notikumiem.

Koncertzāles apmeklētāju ievērībai – šobrīd, braucot uz Rēzekni no Viļānu, Jēkabpils, Rīgas puses, lūgums ņemt vērā ceļa A12 seguma rekonstrukcijas darbus posmā Viļāni-Rēzekne. Jārēķinās, ka ceļš uz Rēzekni varētu būt garāks vismaz par pusstundu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Zems līmenis apskaņošanai!
    Basģitāra un bungas -zem katras kritikas!!!
    BIĻETES CENA NAV ADEKVĀTA SKAŅAS KVALITĀTEI!

Draugiem Facebook Twitter Google+