Mobilā versija
°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
22. jūlijs, 2015
Drukāt

Koncertzālē “Gors” skanēs Latīņamerikas deju ritmi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 24. jūlijā Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “Gors” skanēs “Sinfonietta Rīga” stīgu kvarteta koncerts “Karstie vasaras ritmi”, LA.lv uzzināja koncertzālē.

Šajā programmā “Sinfonietta Rīga” stīgu kvartets atkāpsies no akadēmiskās mūzikas repertuāra un ļausies svelmaini karstasinīgajiem Latīņamerikas deju ritmiem, kas dejisku noskaņojumu iesveļ pat dejotnepratējos un dejotnegribētājos.

Koncertā būs visai retā iespēja dzirdēt stīgu kvartetu apvienojumā ar sitaminstrumentiem kā arī klausītājus caur mūzikas līkločiem vadīs paši mūziķi ar saviem stāstījumiem. Skanēs amerikāņu elektriskās džeza vijoles virtuoza Džeremija Koena miniatūras un Argentīnas tango īstenā valdnieka Astora Pjacollas kompozīcijas: populārais “Tangobalets” un slavenajam “Kronos” kvartetam komponētais “Four for Tango” un citi iemīļoti skaņdarbi.

Pievienot komentāru

Kamēr esam dzīvi, tikmēr žestikulējam (2)Janīnas Kursītes grāmata "Zīmju valoda: latviešu žesti" pievēršas latviešu iecienītākajiem žestiem no folkloras līdz mūsdienu politiķiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+