×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
7. maijs, 2012
Drukāt

Konditorejas uzgaļi – kur iegādāties? Kuri labāki?

konditorejas_uzgalji

“Vai kaut kur vēl var iegādāties veco laiku garnēšanas uzgaļus tortēm un groziņiem? Tie, ko piedāvā dažādi supermārketi, ir no plastmasas un diemžēl nav kvalitatīvi. Atceros, kādreiz bija no metāla un ļoti labi!” 
Una Volkova

Konditorejas garnēšanas uzgaļus no metāla var iegādāties Rīgā, SIA “Gemoss”, kas atrodas Mūkusalas ielā 73 (pie Mūkusalas apļa blakus lielajam tirdzniecības centram “Maxima”). Tie nopērkami pa vienam un tiešām ir kvalitatīvi, jo paredzēti profesionāļiem. Pozitīvi, ka var izvēlēties tieši savām vajadzībām atbilstošus (parasti no komplekta biežāk lieto vien pāris uzgaļu!), bet diemžēl tie ir dārgi – viens maksā vidēji divus latus.

Otrs variants – meklēt internetā metāla uzgaļu komplektus. Latvijā piedāvājums ir neliels, var paskatīties, piemēram, www.griezunrive.lv, kur pieejami divu veidu komplekti ar 24 un 26 uzgaļiem, cena no 8 – 15 latiem atkarībā no kvalitātes. Aptuveni par 10 latiem komplektu ar 26 – 32 metāla uzgaļiem var pasūtīt lielākajā interneta bodē e-bejā, piemēram, www.ebay.co.uk, tur izvēle ir ļoti plaša. Ja vien ir iemaņas iepirkties šādās vietās, tas ir visizdevīgākais risinājums. SIA “Gemoss” var iegādāties arī vienreiz lietojamus konditorejas maisiņus, ar kuriem patiešām viegli strādāt – nogriez tik galu, ievieto uzgali un dekorē uz nebēdu!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+