Mobilā versija
Brīdinājums -3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
9. oktobris, 2014
Drukāt

Konfekšu pušķi – skaista dāvana ikvienam jubilāram. Kā tos pagatavot? (5)

Foto - lovethispic.comFoto - lovethispic.com

Skaisti noformēts pušķis – vienmēr lieliska dāvana jebkuros svētkos. Oriģināla kompozīcija, nevis no ziediem, bet no konfektēm – radošs risinājums, kas jauki pārsteigs ikvienu saņēmēju. Pēdējos gados pušķa veidošana no konfektēm ir ieguvusi īpašu popularitāti, jo iznāk skaists un garšīgs izstrādājums, kurš var tikt izmantots kā dāvana vai arī kā papildinājums dāvanai.

Daudz interesantāk izskatīsies mazulim pagatavota plīša rotaļlieta, ja to ievietos “ziedu – konfekšu” dobē. Arī dāvanā sagatavotajā vāzītē ir skaisti ievietot konfekšu pušķi.

Ja nav laika pušķa pagatavošanai, vajadzīgo konfekšu pušķi var nopirkt veikalā. Bet, atrodot mazliet brīva laika radošajam darbam, var patstāvīgi radīt saldo šedevru, kas izmaksās daudz lētāk nekā veikalā. Arī šaubīties par pašu gatavotā produkta kvalitāti nevajadzēs.

Lai varētu ķerties pie oriģinālā pušķa izgatavošanas, jāpērk konfektes, jāsagādā koka iesmiņi, lentīti un gofrēts papīrs zaļā krāsā. Konfekšu pušķa veidošanas procesā vēl vajadzēs abpusējo līmlenti un šķēres.

Izgatavot oriģinālu “ziedu” no konfektēm ir spējīgs pat bērns, jo process ir ļoti vienkāršs. Aso iesmiņa galu iedur līdz pusei konfektē. “Zieda” un “kāta” savienojumu nostiprina ar līmlentes palīdzību. Nākošajā “zieda” veidošanas etapā izveido zaļu “kātu”, uzmanīgi piestiprinot lentīti, kuru uzlīmēta uz abpusējās līmlentes, apkārt iesmiņam.

Tālākais darbs ir saistīts ar “auga” lapu pagatavošanu. Tam ir paredzēts zaļais gofrētais papīrs. No tā izgriež zieda “lapiņas” un pielīmē pie iesma – kātiņa ar līmlentes palīdzību. Viens garšīgs “zieds” lielajam svētku pušķim ir gatavs un tagad var atklāt tādu augu ražošanu mājas apstākļos. Ja esat nolēmis uzdāvināt oriģinālu pušķi no konfektēm, vajag iepriekš padomāt, kā to pasniegt svinību vaininiekam.

Piemēram, gaidot ciemos dāmu, tādus “ziedus” var ielikt skaistā vāzē un novietot uz pusdienām servētā galda. Viešņa noteikti novērtēs dāvanas oriģinalitāti un ja ir saldummīle, tad būs pateicīga par desertu , kurš noformēts tik neparastā veidā.

Ar lielu sajūsmu līdzīgu pušķi saņem arī bērni. Varbūt viņiem neizdosies pilnā mērā novērtēt mākslu, ar kuru tas ir pagatavots, bet kārumnieku patiesā sajūsma kļūs par pelnītu atalgojumu konfekšu pušķa izgatavotājam.

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. seksīgais vīrietis Atbildēt

    Super ideja dāvanu ko pats vari radīt un no sirds !

  2. Ļoti jauki aped koņčas paliek ziedi super man bija rozes ar koņčām koņču jau sen nav puškis rožu palicis!

  3. …bet ērtāk un vieglāk izmantot čupačupsu…:)

  4. Un kas ir domāts tur, kur viņas ir jāsasprauž? 🙂

  5. doma ja laba bet normalos konfeksu puskos konfektes netiek sacuukotas bet ts var normaali iznemt un ja grib ari apeest

Draugiem Facebook Twitter Google+