×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
30. jūnijs, 2014
Drukāt

Konferencem.lv – bezmaksas konferenču telpu meklētājs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ja Jūsu uzņēmums plāno rīkot semināru, apmācības, saviesīgu banketu vai sporta spēles ārpus ierastās vides, Konferencem.lv būs labs palīgs, piemeklējot atbilstošas pasākuma norises vietas Latvijā un pavisam drīz arī Lietuvā un Igaunijā.

Konferencem.lv apvieno dažādus uzņēmumus vienkopus, kas piedāvā korporatīvu pasākumu rīkošanas iespējas. Meklētājs piedāvā jau vairāk kā 250 dažāda stila un ietilpības konferenču telpas. Konferencem.lv galvenās priekšrocības – nav liekas starpniecības, ērti lietojams, pieejama izsmeļoša, pārskatāma un ilustratīva informācija.

  • VIEGLI – atzīmējot meklētājā pasākumam svarīgus nosacījumus, tiks atlasīti maksimāli atbilstoši uzņēmumi, kuri piedāvā iespējas atbilstoši Jūsu prasībām.
  • PĀRSKATĀMI – par katru konferenču vietu pieejams izsmeļošs pakalpojumu apraksts, detalizēta informācija par konferenču telpām, to ietilpību atbilstoši izkārtojumiem, plaša foto galerija, atrašanās vieta, atsauksmes, kontakti.
  • ĒRTI – iespējams nosūtīt konferenču rīkošanas pieprasījumu, izmantojot jau gatavu formu. Pieprasījums tiek nosūtīts tieši attiecīgajam uzņēmumam. Nav liekas starpniecības. Pasākuma plānošana un izmaksas ir tikai Jūsu un pakalpojumu sniedzēja pārziņā. Iespējams nosūtīt neierobežotu skaitu pieprasījumus.
  • ĀTRI – pieprasītā informācija detalizētā veidā Jūsu e-pastā. Aizmirstiet par garām sarakstēm, lai noskaidrotu visas iespējas un atbilstību Jūsu pasākumam.

Ja arī Jūsu uzņēmums piedāvā konferenču un semināru telpas, aicinām Jūs pievienoties Konferencem.lv. Vairāk informācijas www.konferencem.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+