Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
19. septembris, 2014
Drukāt

Konfliktā uz prāmja dzīvību zaudē vīrietis

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Šīs nedēļas sākumā uz prāmja, kas kursē no Liepājas uz Travemundi, izvērsies konflikts starp diviem 1958. gadā un 1974. gadā dzimušiem vīriešiem, no kuriem viens gājis bojā, informē Valsts policijā.

Policijā klāsta, ka VP Kurzemes reģiona pārvaldē (KRP) otrdien plkst. 08:45 pa telefonu saņemta informācija par to, ka uz prāmja M/V URD Dānijas teritoriālajos ūdeņos noticis konflikts starp diviem 1958. gadā un 1974. gadā dzimušiem vīriešiem. Konflikta rezultātā 1958. gadā dzimušajam vīrietim nodarīti miesas bojājumi, un viņš notikuma vietā miris.

VP KRP par notikušo ir uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana, tai skaitā ir nozīmēta ekspertīze bojā gājušā vīrieša nāves cēloņa noskaidrošanai. Aizdomās turētā persona – konfliktā iesaistītais 1974. gadā dzimis vīrietis – ir aizturēts. Viņam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Tā kā abi minētie vīrieši nodarbojās ar citu personu mantu pārvadāšanu, automašīnas ar mantām tiks nodotas tuviniekiem. Patlaban transportlīdzekļi ar mantām ir izņemti un atrodas policijā.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+