Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
19. februāris, 2015
Drukāt

Konkursā meklēs labāko pastnieku

pastnieks_km_5

“Latvijas Pasts” (LP) sadarbībā ar laikrakstu “Latvijas Avīze” piektdien, 20. februārī, uzsāk konkursu “Mans pastnieks”, lai tradicionāli katrā Latvijas reģionā noteiktu to pastnieku vai pasta operatoru, ko klienti atzinuši kā zinošāko, atbildīgāko un uzticamāko, informē LP.

Šogad konkursā tiks noteikts arī Vislatvijas atsaucīgākais pastnieks vai pasta operators, tāpēc klienti ar anketu un vēstuļu starpniecību aicināti balsot tieši par savu vienas vai otras profesijas pārstāvi.
 
Konkursā “Mans pastnieks” noskaidros katra Latvijas reģiona – Rīgas, Kurzemes, Vidzemes, Zemgales un Latgales – labāko pastnieku vai pasta operatoru, kā arī vienu pastnieks vai pasta operatoru, kas tiks atzīts kā atsaucīgākais darbinieks visas Latvijas mērogā.

Titulu “Mans pastnieks” iegūs kopumā pieci pastnieki vai pasta operatori, par kuriem būs saņemts lielākais aizpildīto anketu skaits, un viens pastnieks vai pasta operators, par kuru saņemta sirsnīgākā un iedvesmojošākā vēstule.
 
Iedzīvotāju vērtējumā labākie pastnieki vai pasta operatori saņems vērtīgas balvas 100 eiro vērtībā no LP, savukārt laikraksta “Latvijas Avīze” dāvanu karti preses abonēšanai 50 eiro vērtībā dāvinās pieciem izlozes kārtībā noteiktiem anketu iesūtītājiem un labākās vēstules autoram.
 
Konkursa “Mans pastnieks” anketas publicēs laikrakstā “Latvijas Avīze”, kā arī izdevumos “Mājas Viesis” un “Praktiskais Latvietis”. Aizpildītas anketas līdz šā gada 13.martam jāievieto jebkurā LP vēstuļu kastītē vai jānodod pasta nodaļā. Anketas nosūtīšana ir apmaksāta.

Savukārt piedzīvojumu stāsti un kuriozi, kā arī pateicības un uzslavas vārdi par pastniekiem un pasta operatoriem līdz 13.martam jāadresē laikraksta “Latvijas Avīze” redakcijai – Dzirnavu ielā 21, Rīgā, LV-1010 ar norādi konkursam “Mans pastnieks”.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+