Mobilā versija
+4.2°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
9. marts, 2015
Drukāt

Konkursā noskaidros par Liepāju zinošāko vidusskolēnu komandu

Foto: LETAFoto: LETA

Liepājas “Jauniešu mājā” trešdien, 11. martā, Radošuma dienu laikā norisināsies erudīcijas konkurss un orientēšanas sacensības vidusskolēniem “Es mīlu Tevi, Liepāja!”, informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Konkursā dalību pieteikušas 11 komandas, kas sacentīsies gan teorētiskajās zināšanās par Liepāju, tās kultūru, vēsturi, cilvēkiem, gan piedalīsies orientēšanās sacensībās. Žūrija konkursa laikā vērtēs arī komandu atraktivitāti un saliedētību.

Liepājas skolēnu domes prezidente Katrīne Krūmiņa stāsta, ka konkursa dalībniekus sagaida arī vairāki pārsteigumi, piemēram, uzdevums “cilvēku alias”, kurā pēc pazīstamās spēles “Alias” principa vajadzēs raksturot nepazīstamus cilvēkus un uzminēt viņu nodarbošanos.

Dziesmu “minis” konkursā tiks atskaņotas pazīstamas dziesmas par Liepāju, bet komandām vajadzēs nosaukt to autorus. Orientēšanās sacensību laikā komandas veidos arī video un foto materiālu par savām gaitām pilsētā.

Konkursu rīko Liepājas skolēnu dome sadarbībā ar Bērnu un jaunatnes centru.
 

Pievienot komentāru

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (45)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+