Uncategorized

Konkursa “Sieviete Latvijai” 15 gadu jubilejas salidojums
 0

Foto – Valdis Semjonovs

Eiropas Parlamenta deputāte prof. Inese Vaidere un laikraksts “Latvijas Avīze” aicina jūs uz IV Latvijas sieviešu konferenci “Sieviete Latvijai” un “Latvijas Avīzes” konkursa “Sieviete Latvijai” 15 gadu jubilejas salidojumu, kas notiks 2013. gada 8. februārī Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē Rīgā, Merķeļa ielā 13.


 

Konferences norises laiks – no 11.00 līdz 13.00, dalībnieku reģistrācija no plkst. 10.30

Jubilejas salidojums – pēc konferences, no 13.00 līdz 16.00.

Konferences mērķis – izvērtēt izaugsmei nepieciešamās vērtības uzņēmējdarbībā, sabiedrības iesaistīšanā valsts un reģionālu projektu realizācijā, kā arī ģimeņu stiprināšanā, kuras sekmētu straujāku valsts izaugsmi, izveidot ieteikumu kopumu valdībai un pašvaldībām šo vērtību attīstības veicināšanai.

Konferencē savu skatījumu par uzņēmējdarbību Latvijā, ģimenes vērtībām, to stiprināšanu un nozīmi, kā arī darbu sabiedrības labā sniegs “Latvijas Avīzes” konkursa “Sieviete Latvijai” laureātes, kā arī pārstāvji no uzņēmējdarbības, labdarības organizāciju un nevalstisko organizāciju vides. Kopīgās debatēs tiks uzklausīti konferences dalībnieču viedokļi, kas tiks apkopoti konferences noslēguma dokumentā – memorandā, ko plānots iesniegt izskatīšanai valdībā.

Precīzāka konferences programma tiks nosūtīta pieteiktajām dalībniecēm.

Jubilejas salidojumā sveiksim konkursa “Sieviete Latvijai” (“Radoša sieviete laukos” un “Radoša sieviete Latvijai”) 15 gadu laureātes un nākamo konkursu dalībnieces.

Gaidīsim jūs pasākumā!

Eiropas Parlamenta deputāte Prof. Dr. Inese Vaidere

“Latvijas Avīzes” galvenā redaktore Linda Rasa

 

LA.lv