Uncategorized

Konkursā skolēniem “Šodien laukos” klašu grupā uzvarējusi Priekuļu vidusskola0

Konkursa logo.

Konkursā “Šodien laukos” tā trešajā norises gadā uzvaras laurus klašu grupā saņēmusi Priekuļu vidusskolas 8.a klase, savukārt individuālajā vērtējumā – Malienas skolniece Evelīna Āboliņa, informēja Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrā (LLKC).

Klašu grupā otrajā vietā ierindojās Daugavpils Centra vidusskolas 7.b klase, savukārt trešajā vietā – Zasas vidusskolas 7.klase.

Individuālajā vērtējumā otrajā vietā ierindojusies Elīna Staģe no Dagdas, bet trešajā vietā – Antra Toporkova no Ciblas.

Arī šogad klase balvā iegūst ekskursiju 1000 eiro vērtībā, savukārt otrās un trešās vietas ieguvēji saņem veicināšanas balvu 100 eiro vērtībā katram. Individuālie konkursa dalībnieki dāvanā saņems planšeti.

Kopumā konkursa uzdevumu veikšanai dalību bija reģistrējušas 30 klases/kolektīvi ar 374 dalībniekiem un 60 individuālie dalībnieki. Konkursā piedalījās skolēni vecumā no 12 līdz 16 gadiem.

Konkurss “Šodien laukos” tiek rīkots ar Zemkopības ministrijas un Valsts Lauku tīkla atbalstu. Konkursa un sociālo tīklu akcijas mērķis ir informēt, izglītot un izklaidēt skolas vecuma jauniešus par lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarēm, sniegt viņiem izpratni par nozaru darbību, iespējām un izaicinājumiem Latvijas laukos un nākotnes izglītības un karjeras iespējām.

LA.lv