Mobilā versija
Brīdinājums -2.3°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
4. aprīlis, 2014
Drukāt

Konkursā “Zelta monēta 2014” triumfē “ABLV Bank”, SEB un “Swedbank”

Foto: LETAFoto: LETA

Pakalpojumu konkursa "Zelta monēta 2014" balva.

Banku inovatīvo pakalpojumu konkursā “Zelta monēta 2014” galvenās balvas ieguva “ABLV Bank”, “SEB bankas” un “Swedbank” jaunie pakalpojumi.

Galveno balvu kategorijā “Pakalpojums fiziskām un juridiskām personām” saņēma “SEB bankas” projekts “Digipass Nano”, otrajā un trešajā vietā atstājot divus “Swedbank” piedāvājumus – mobilo aplikāciju “Ātrais konta atlikums” un pakalpojumu “Skaidras naudas eiro priekšpiegāde uzņēmuma adresē”.

Kategorijā “Finanšu pakalpojumu eksports” galveno balvu saņēma “ABLV Bank” meitasbanka Luksemburgā “ABLV Bank Luxembourg”, arī otrajā vietā ierindojās “ABLV Bank” pakalpojums bankas “Tirdzniecības platforma “J-Trader ABLV””, savukārt trešajā vietā – “Baltic International Bank” piedāvātais “Noguldījums 33”.

Savukārt kategorijā “Ilgtspējas projekti” žūrijas augstāko vērtējumu izpelnījās un galveno balvu ieguva “Swedbank” “E-prasmju skola”, otrajā vietā ir “SEB bankas” “Eiro komunikācijas ietvaros izveidotie izglītojošie e-risinājumi”, trešajā vietā – “Baltic International Bank” “BIB 20 gadu jubilejai veltītā konference ar pasaules līmeņa ekspertu piedalīšanos”.

Klientu balsojumā, kurā divu nedēļu laikā portāla “Delfi” apmeklētāji varēja balsot par deviņiem finālistiem, galveno balvu ieguva “Swedbank” “Skaidras naudas eiro priekšpiegāde uzņēmuma adresē”. Tam seko “ABLV Bank” “Tirdzniecības platforma “J-Trader ABLV” un “Swedbank” mobilā aplikācija “Ātrais konta atlikums”.

Banku inovatīvo pakalpojumu konkursu “Zelta monēta 2014” Latvijas Komercbanku asociācija šogad rīko otro reizi nolūkā popularizēt banku jaunākos un noderīgākos produktus un pakalpojumus.

Kopumā septiņas bankas dalībai konkursā iesniedza 23 pakalpojumus. Balvas pretendentus vērtēja žūrija.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+