Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
20. janvāris, 2015
Drukāt

Konkursam par cietuma projektēšanu Liepājā iesniegti deviņi pieteikumi (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Līdz Igaunijas valsts nekustamo īpašumu apsaimniekošanas kompānijas RKAS rīkotā konkursa par cietuma kompleksa projektēšanu Liepājā pieteikšanās termiņa beigām ir iesniegti deviņi pieteikumi.

Četrus pieteikumus iesniedza Latvijas inženierprojektēšanas kompānijas.

Pieteikumu atklāšanu apmeklēja Latvijas Ieslodzījumu vietu pārvaldes pārstāvji un Latvijas Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniece tiesību politikas jautājumos Laila Medina.

Liepājā plānotais cietums būs pirmais modernais cietums Latvijā ar nelielām kamerām, kurās būs pa diviem ieslodzītajiem.

Cietumā varēs izvietot 1200 ieslodzītos, tur būs arī atklāta tipa cietums 50 ieslodzītajiem. Cietumā tiks nodarbināti 450 cilvēki.

Cietumu ir plānots pabeigt 2018. gadā.

Paredzētie projektēšanas izdevumi ir 1,9 miljoni eiro.

Projektējot jauno cietumu, tiks ņemti vērā vietējie dabas apstākļi, drošības apsvērumi un normatīvie akti.

Starp RKAS un Latvijas Tieslietu ministriju parakstīta vienošanās paredz projektēšanas darbu sagatavošanu, projektēšanas konkursa rīkošanu, kā arī projekta vadību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. GALVENAIS LAICIGI IEELLOT TIPOGRAFIJAS $

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+