Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
20. janvāris, 2015
Drukāt

Konkursam par cietuma projektēšanu Liepājā iesniegti deviņi pieteikumi (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Līdz Igaunijas valsts nekustamo īpašumu apsaimniekošanas kompānijas RKAS rīkotā konkursa par cietuma kompleksa projektēšanu Liepājā pieteikšanās termiņa beigām ir iesniegti deviņi pieteikumi.

Četrus pieteikumus iesniedza Latvijas inženierprojektēšanas kompānijas.

Pieteikumu atklāšanu apmeklēja Latvijas Ieslodzījumu vietu pārvaldes pārstāvji un Latvijas Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniece tiesību politikas jautājumos Laila Medina.

Liepājā plānotais cietums būs pirmais modernais cietums Latvijā ar nelielām kamerām, kurās būs pa diviem ieslodzītajiem.

Cietumā varēs izvietot 1200 ieslodzītos, tur būs arī atklāta tipa cietums 50 ieslodzītajiem. Cietumā tiks nodarbināti 450 cilvēki.

Cietumu ir plānots pabeigt 2018. gadā.

Paredzētie projektēšanas izdevumi ir 1,9 miljoni eiro.

Projektējot jauno cietumu, tiks ņemti vērā vietējie dabas apstākļi, drošības apsvērumi un normatīvie akti.

Starp RKAS un Latvijas Tieslietu ministriju parakstīta vienošanās paredz projektēšanas darbu sagatavošanu, projektēšanas konkursa rīkošanu, kā arī projekta vadību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. GALVENAIS LAICIGI IEELLOT TIPOGRAFIJAS $

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+