×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
2. novembris, 2015
Drukāt

Konkursam “Supernova 2016” iesniedz 120 dziesmas

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Latvijas Televīzijas (LTV) rīkotajam konkursam „Supernova 2016” iesniegtas 120 dziesmas un pieteikušies 88 izpildītāji, aģentūru BNS informēja projekta vadītāja Ilze Jansone.

No visiem izpildītājiem, 57 ir solisti, 10 – dueti, 17 – grupas, bet trīs iesnieguma anketā atzīmējuši “cits”.

“Jau izsludinot pieteikšanos jaunajai sezonai, izjutām daudz lielāku interesi par dalību „Supernova 2016” nekā pērn. Tas rezultējies arī iesniegto kompozīciju skaitā – šogad ir iesniegtas par 20 % vairāk dziesmu. Jaunajai sezonai pieteikušies daudz vairāk plašākai sabiedrībai zināmi un līdz šim jau sevi pierādījuši mākslinieki un kopumā vērtējot saņemto pieteikumu skaitu – prognozējams, ka šoreiz sacensība būs vēl sīvāka nekā pagājušajā gadā,” norādīja Jansone.

Paredzēts, ka šogad konkursa formāts tiks saglabāts un dziesmas un izpildītājus tiešraidēs vērtēs gan LTV veidota žūrija, gan skatītāji. Dziesmu atlases procesā kā konsultanti tiks piesaistīti arī ārzemju eksperti. Gala lēmumu par to, kuras dziesmas un kuri 20 izpildītāji nokļūs šova tiešraidēs, pieņems žūrijas komisija un darba grupa.

Dziesmu izpildītāji un autori, kuri piedalīsies tiešraidēs, būs zināmi jau decembra sākumā. Taču, lai aizkulišu darbs noritētu produktīvāk un dalībnieki varētu netraucēti gatavoties, līdz nākamā gada janvāra beigām viņu vārdi publiski netiks atklāti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+