×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
4. augusts, 2015
Drukāt

Aicina piedalīties konkursā “Gada jaunais autovadītājs”

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

CSDD un aģentūra “Zebra” aicina 16 – 18 gadus vecus jauniešus pieteikties un piedalīties konkursā “Gada jaunais autovadītājs – 2015”!

Konkursam var pieteikties mājas lapā www.gadaautovaditajs.lv, kur jāatbild arī uz pirmās jeb neklātienes kārtas jautājumiem.

Konkursa reģionālie pusfināli plānoti četrās Latvijas pilsētās:

pirmais jau noticis 2. augustā Valmierā;

29. augustā Ventspilī (stāvlaukumā pie Reņķa dārza pulksten 12);

30. augustā Jēkabpilī (stāvlaukumā pie Krustpils Brīvdabas estrādes pulksten 12);

26. septembrī Rīgā (CSDD Biķernieku trasē pie Kartinga halles pulksten 12).

Konkurss “Gada jaunais autovadītājs” ir lieliska iespēja 16 – 18 gadus veciem jauniešiem pierādīt savu auto vadīšanas prasmi, zināšanas par satiksmes drošību, kā arī uzlabot prasmes kā satiksmes dalībniekiem. Viss, kas nepieciešams dalībai konkursā, – braukšanas mācību atļauja jeb “baltās tiesības” vai mopēda (AM kategorijas) vadītāja apliecība un galva uz pleciem. Dalība konkursā ir bez maksas.

Konkurss notiek trijās kārtās:

pirmā kārta jeb neklātienes sacensības: teorētisko zināšanu pārbaude. Tā notiek mājas lapas www.gadaautovaditajs.lv sadaļā “Konkurss”. Jautājumi ir ne tikai par satiksmes noteikumiem, bet arī par braukšanas drošību, un atbildes bieži būs jāmeklē domājot, nevis šķirstot noteikumu grāmatiņu;

otrā kārta: reģionālie pusfināli. Kad atbildēts uz visiem 15 konkursa jautājumiem, jāieraksta savi kontakti un jāizvēlas, kur piedalīties pusfinālā – Valmierā, Ventspilī, Jēkabpilī vai Rīgā. Katrā pusfinālā tiksies pirmās kārtas 30 labāko rezultātu īpašnieki. Tā ir iespēja braukt ar jaunu auto, parādīt savas autovadīšanas prasmes un izpratni par satiksmes drošību;

trešā kārta: Lielais fināls. Katra pusfināla pirmo astoņu vietu ieguvēji 4. oktobrī startēs Lielajā finālā CSDD Biķernieku trasē Rīgā. Te uzdevumi būs īpaši atraktīvi, sarežģītāki un Gada labākā jaunā autovadītāja cienīgi.

Konkursu organizē CSDD sadarbībā ar aģentūru “Zebra”. Konkurss tiek finansēts no OCTA līdzekļiem. Uzvarētāji saņems divriteņus no veikala “Xsports” un citas vērtīgas balvas – balvu fonds ir vairāk nekā 1000 eiro.

CSDD

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+