Latvijā
Izglītība

Konkurss japāņiem 16

Foto – AFP/LETA

Japānas vēstniecība Latvijā aicina jebkuru, kurš prot japāņu valodu, piedalīties konkursā. Latvijas japāņu valodas runas konkurss notiks Latvijas Universitātes Mazajā aulā 16. martā. Tajā pārbaudīt savas zināšanas aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš apgūst japāņu valodu.

Konkurss, sadarbojoties Japānas vēstniecībai, Japānas fondam un Latvijas Universitātei, tiek rīkots jau sešpa­dsmito gadu. Tā ir lieliska iespēja katram, kurš apgūst japāņu valodu, nodemonstrēt savas japāņu valodas zināšanas, uzstājoties ar piecu minūšu garu runu par brīvi izvēlētu tēmu. Uzvarētāji tiks izvēlēti divās grupās atkarībā no japāņu valodas apguves ilguma.

Konkursa abu grupu uzvarētāji saņems vērtīgas balvas, kuru mērķis ir veicināt japāņu valodas apguvi un interesi par Japānu. Galvenā balva konkursa spēcīgākās – otrās – grupas uzvarētājam – aviobiļete lidojumam uz Japānu, kas tiks pasniegta, pateicoties Kansai Japānas–Latvijas biedrības atbalstam.

Konkursam var pieteikties līdz 2. martam, Japānas vēstniecībā iesniedzot aizpildītu pieteikuma anketu. Sīkāka informācija par konkursu un pieteikuma anketas atrodamas Japānas vēstniecības mājaslapā www.lv.emb-japan.go.jp.

LA.lv