×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
6. marts, 2012
Drukāt

Konkurss kravas auto vadītājiem

kravas_leta

Ilustratīvs foto

Lai akcentētu autovadītāja lomu degvielas ekonomijas panākšanā, “Volvo Trucks” pagājušajā gadā aizsāka globālo konkursu “Drivers’ Fuel Challenge”.

 

Konkurss, kurā profesionāli kravas automašīnu autovadītāji sacenšas, kurš braucot patērēs vismazāk degvielas, piesaistījis lielu uzmanību, tāpēc “Drivers’ Fuel Challenge” šogad tiek organizēts arī Centrālās un Austrumeiropas reģionā, tostarp Latvijā. Papildus vislabākā autovadītāja titulam konkursantiem un viņu darba devējiem paredzētas arī pievilcīgas balvas: reģionālais čempions, piemēram, iegūs savā īpašumā “Volvo C30” automašīnu. Konkursā var piedalīties ikviens profesionālais kravas automašīnas autovadītājs neatkarīgi no tā, ar kādas markas kravas automašīnu viņš brauc ikdienā. Laikā no 2012. gada marta līdz septembrim notiks vietējie konkursi visās Centrālās un Austrumeiropas reģiona valstīs, arī Latvijā. Pirmajā kārtā konkursanti sacentīsies ar citiem autovadītājiem no sava reģiona, un vietējās kvalifikācijas kārtas uzvarētājs dosies uz valsts finālu.

Oktobra vidū vislabākie autovadītāji no katras dalībvalsts tiksies reģionālajā finālā Olomoucā, Čehijā. Tur viņiem būs iespēja sacensties ne tikai par “Drivers’ Fuel Challenge” Centrālās un Austrumeiropas reģiona čempiona titulu, bet arī iegūt savā īpašumā “Volvo C30” automašīnu, bet viņu darba devējiem būs iespēja laimēt vaučerus “Volvo” servisa pakalpojumu apmaksai līdz 
10 000 eiro vērtībā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+