×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
13. augusts, 2014
Drukāt

KONKURSS: Piedalies un dodies uz Raimonda Ozola jubilejas koncertu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

2014. gads ir Latvijā pazīstamā mūziķa, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra koncertmeistara un pirmās vijoles Raimonda Ozola jubilejas gads. 31. augustā Dzintaru koncertzālē mūziķis atklās savu 50. jubilejas koncerttūri pa Latviju, kas no oktobra vidus līdz novembra beigām izskanēs 11 Latvijas lielākajās koncertzālēs.
Raimonds Ozols uzstājies uz vienas skatuves ar tādām pasaules mēroga klasiskās mūzikas zvaigznēm kā Mstislavs Rastropovičs, Mariss Jansons, Svetlana Bezrodnaja, Mihails Maijskijs, Tomoni Nošimoto. 2007. gadā par sasniegumiem muzikālajā jomā mūziķim tika piešķirts Latvijas Republikas 3-zvaigžņu ordenis.
Koncerta īpašie viesi būs Inese Galante, Raimonds Pauls, Zigmars Liepiņš, Kārlis Lācis. Koncertā piedalīsies: Raimonds Macats (taustiņi, mutes harmonijas un aranžējumi), Madars Kalniņš (piano un aranžējumi), Mārcis Auziņš (solo ģitāra), Norberts Skraucis (bass), Aivars Gudrais (ģitāra) un Ainis Zavackis (sitamie instrumenti).
Skanēs pazīstami klasiskās un populārās mūzikas skaņdarbi, kā arī mūzika no jaunā Raimonda Ozola albuma „Vīzijas”, kuru plānots prezentēt tieši koncerta laikā. Tajā apkopotas skaistākās melodijas no pasaules kino un teātra zelta repertuāra, aranžēti solo vijolei ar ritma grupu, mutes harmonijām un LNSO stīgu grupai.

Konkursa jautājumi:
1. Kurā grupā ir spēlējis Raimonds Ozols:
a) „Sīpoli”
b) „Marana”
c) „Lādezers”
d) „Stīgas”

2. Uz kādas vijoles šobrīd spēlē Raimonds Ozols:
a) Stradivari
b) Gvarneri
c) 200 gadus veca nezināma autora vijole
d) elektriskā vijole

Pareizās atbildes sūtiet: mlredaktors@la.lv

Izlozes kārtībā noteiksim tos 2 laimīgos, kuri katrs savā īpašumā iegūs 2 ielūgumus uz koncertu Dzintaru koncertzālē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+