×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
23. februāris, 2012
Drukāt

Konkurss “SPRĪDIS LABĀKAI DZĪVEI”

 

spridis_2012_maz 

Paldies ikvienam no 128 projektu autoriem, kuri uzņēmās iniciatīvu, uzrakstīja projektu un iesniedza to konkursa „Sprīdis labākai dzīvei” 2. kārtai. Konkursa žūrija pēc ilgām un spraigām diskusijām uz sabiedrības balsošanu izvirzīja 14 projektus.

Aicinām visus balsot par projektu, kurš katram šķiet visvērtīgākais un
visvajadzīgākais!

Par otrās kārtas projektiem līdz 2012. gada 22. maijam varat balsot šeit.

Katrs drīkst balsot vienu reizi un tikai par vienu projektu.

Konkursa nolikumu iespējams lejuplādēt šeit. Vairāk par konkursu lasiet šeit.

 

Konkursa 2. kārtas balsošanai izvirzītie projekti:

 

1. Iekārtot spēļu un rotaļu telpu lietderīgai brīvā laika pavadīšanai Skujenes pamatskolā Vecpiebalgas novadā. Par savas skolas skolēnu iespējām interesanti un saturīgi pavadīt laiku pirms un pēc stundām – no autobusa pienākšanas gaidot stundu sākumu vai gaidot autobusu pēc stundām. Projekta pieteikumu uzrakstījusi 8. klases skolniece.

2. Jaunu, labiekārtotu bērnu rotaļu laukumu PII „Kurzemīte” teritorijā Dundagas pagastā varēs izmantot visi Dundagas 246 bērni. Ģimenes rotaļu laukumu varēs izmantot kā patīkamu tikšanās vietu, jo Dundagā līdz šim tāds laukums nav bijis.

3. Ilūkstes novada senioru pārvietojamā sporta inventāra iegāde ļaus 2033 Ilūkstes senioriem uzlabot veselību un veicinās veselīgu dzīvesveidu.

4. Biedrības „Brīnumpastaliņas” organizētie Latvijas bērnu un jauniešu invalīdu sporta svētki ļaus 250 bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām no dažādām Latvijas speciālajām skolām, dienas centriem un bērnu namiem gūt prieku un veselību no sporta aktivitātēm.

5. Bērnu un jauniešu atpūtas telpas ierīkošana Stalidzānu bibliotēkā Barkavas pagastā kalpos kā pasākumu organizēšanas un brīvā laika pavadīšanas vieta Stalīdzānu iedzīvotājiem un galvenokārt bērniem un jauniešiem..

6. Aprīkojuma iegāde Glūdas pagasta aktivitāšu centram – metālapstrādes, keramikas un kokgriezumu darbiem, saimniecības priekšmetu labošanai. Tas dos iespēju apgūt jaunas prasmes un uzlabot ikdienu Glūdas pagasta 1300 iedzīvotājiem, tai skaitā bērniem un jauniešiem.

7. Logu nomaiņa biedrības „Veselības atbalsta un izglītošanas centra „Kurzeme”” telpām ļaus uzlabot apstākļus biedrības turpmākai darbībai, sniedzot bezmaksas izglītojošos pakalpojumus maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm un pensionāriem Kuldīgā.

8. Dauguļu speciālās internātpamatskolas rotaļu laukuma izveidošana dos iespēju visiem Dikļu pagasta bērniem veselīgi un interesanti atpūsties, kā arī veicinās skolas bērnu ar īpašām vajadzībām integrāciju sabiedrībā.

9. Liepājas centra pamatskolas sporta laukuma uzlabošana sniegs iespēju pilnvērtīgi sportot arī tuvējo 6 skolu, kurās nav sporta laukumu, skolēniem, organizēt sporta pasākumus, veicināt skolēnu veselīgu dzīvesveidu.

10. Ieguvēji no Alūksnes novada vidusskolas mājturības un tehnoloģiju klases telpu renovācijas būs gan 356 skolēni, gan Alūksnes un Apes novadabezdarbnieki, invalīdi un Alsviķu Profesionālās skolas skolēni, kas varēs apgūt jaunas prasmes piemērotās telpās.

11. Murmastienes Kultūras centra skatuves izbūve radīs labvēlīgus apstākļus ikvienam interesentam iesaistīties mākslinieciskās pašdarbības aktivitātēs un uzlabos Varakļānu novada kultūras dzīvi.

12. Lielplatones dienas centra ”Birztaliņas” veļas mazgāšanas un dušas telpas uzlabojumi atvieglos dzīvi 870 Lielplatones pagasta iedzīvotājiem, īpaši mazturīgajiem.

13. Būvdarbu pabeigšana krīzes centrā „Patvēruma māja” Beverīnas novadā nodrošinās sociālās rehabilitācijas pakalpojumus – patvērumu grūtniecēm un sievietēm ar maziem bērniem.

14. Bebrenes pagasta Medpunkta logu nomaiņa un mēbeļu iegāde uzlabos 900 Bebrenes pagasta iedzīvotāju un medpunkta darbinieku ikdienu – uzlabojot mikroklimatu telpās un samazinot apkures izmaksas.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+