×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
30. janvāris, 2012
Drukāt

Konkurss – TIKAI vēl ŠODIEN

Timura Subhankulova fotoTimura Subhankulova foto

Atgādinām, ka pieredzes stāstu konkursā „Slimība – mana skolotāja!” var piedalīties vēl tikai šodien! BALVĀ – pirts rituāls ar profesionālu pirtnieku.

Slimība, maza vai liela, mums kaut ko vēsta. Varbūt tava slimība ir palīdzējusi ko saprast, mainīt savā dzīvē. Vienalga, vai skatījumā par ārstēšanos vai dzīves uztverē, vai ģimenes attiecībās. Priecāsimies, ja padalīsies un atsūtīsi savu pieredzes stāstu konkursam „Slimība – mana skolotāja”.

Stāstus gaidīsim elektroniski līdz 31. janvārim pa e-pastu: linda.rozenbaha@la.lv ar tematisko norādi „Konkursam”. Vērtīgākos stāstus publicēsim, tādēļ, lūgums norādīt – vai, publicējot, drīkst minēt vārdu un uzvārdu. Par konkursa rezultātiem uzzināsiet internetā 2. februārī.

BALVĀ ir brīnišķīgas sajūtas – piecas stundas pirtī pēc izvēles vienai vai divām personām profesionāla pirtnieka Viļņa Lejnieka gādīgajās rokās.

Ko pirtnieks Vilnis piedāvā? „Vislabākās sajūtas Valdas Vītolas pirtiņā Galgauskā. Taču iespējama pirtošanās arī Rīgā un Mārupē. Pirts relaksē, atbrīvo, ārstē. Ko piedāvāju pirtī? Visu, kas tobrīd ir nepieciešams, lai cilvēks manās rokās justos labi, viegls, atbrīvots un laimīgs. Visu, kas nepieciešams, lai iegūtās sajūtas saglabātos un būtu stimuls dzīvot, mīlēt un ļauties būt mīlētam. Noteikti vēlos jau iepriekš aprunāties ar cilvēku kas brauc pie manis, lai kopīgi izvēlētos pirtij piemērotāko rituālu. Es varu dot tik daudz, cik cilvēks ir gatavs ņemt pretī. “

 

Vairāk par pirtnieku Vilni var lasīt šeit.

Un šeit ir mana pirts pieredze ar pirtnieku Vilni.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+