Mobilā versija
+7.5°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
4. augusts, 2016
Drukāt

Konkursu “Gada balva dizainā” rīkos dizaina birojs “H2E” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Dizaina balvas konkursu trīs turpmākos gadus rīkos dizaina birojs “H2E”, kurš uzvarējis Kultūras ministrijas (KM) organizētajā konkursā “Par atsevišķa valsts pārvaldes uzdevuma – kvalitātes novērtējuma dizaina jomā veikšanu”, šodien ziņo Kultūras ministrija.

“H2E” turpmākos trīs gadus valsts pārvaldes uzdevuma ietvaros veiks Latvijas dizaina produktu un pakalpojumu kvalitātes ikgadēju novērtējumu, lai apzinātu Latvijas dizaina izcilāko sniegumu un sekmētu Latvijas dizaina jomas attīstību un izaugsmi, tostarp nodrošinot Latvijas dizaina produktu un pakalpojumu kvalitātes novērtējuma procesu, organizējot Latvijas Dizaina gada balvas konkursu.

Pārvaldes uzdevuma veikšanas laiks ir trīs gadi, un tā īstenošanai paredzēts valsts budžeta finansējums 40 000 eiro gadā.

Dizaina birojs “H2E” piedalījies Rīgas Motormuzeja ekspozīcijas, Raiņa muzeja “Tadenava” un citu Raiņa muzeju ekspozīciju izveidē, izstrādājis Kara muzeja pamatekspozīciju “Iedzīvotāji 1. Pasaules karā”, Latvijas Bankas apmeklētāju centra “Naudas pasaule”, Latvijas Tautas frontes muzeja, kā arī vairāku citu muzeju ekspozīciju dizainu.

Konkursā pieteikumus bija iesnieguši divi pretendenti – biedrība “Latvijas Dizaineru savienība” un dizaina birojs “H2E”. Pretendentu pieteikumus izvērtēja trīs konkursa komisijas locekļi no KM, kā arī tika pieaicināti trīs eksperti – Latvijas Arhitektu savienības prezidente Gunta Grikmane, radošo industriju platformas “Fold” redaktore Evelīna Ozola un Radošo industriju padomes loceklis, reklāmas aģentūras “DDB Latvija” direktors Andris Rubīns.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Labā ziņa šajā faktā ir tas, ka nākamajos trīs gados H2E nedrīkstēs taisīt muzeju ekspozīcijas, lai nenonāktu interešu konfliktā.

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+