Sports
Hokejs

Konors Makdeivids un Kanāda Rīgā! Šodien sāk tirgot biļetes, tās nebūs lētas0

Reuters/Scanpix

No 16. aprīļa, plkst.15:00 visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz Latvijas izlases pārbaudes spēli 1.maijā pret zvaigžņoto Kanādas valstsvienību, vēsta Latvijas Hokeja federācija.

Abām valstsvienībām šī būs pēdējā spēle pirms gaidāmā pasaules čempionāta Dānijā. 1.maijā uz “Arēna Rīga” ledus mums būs iespēja redzēt arī vienu no šā brīža labākajiem pasaules hokejistiem – NHL zvaigzni Konoru Makdeividu.

Kanādas izlases ģenerālmenedžeri Martins Brodērs un Šons Burks šobrīd nosaukuši 18 NHL hokejistus, kas palīdzēs Kanādai pasaules čempionātā. Bez jau nosauktā Makdeivida Kanādas izlases rindās spēlēs arī tādas zvaigznes kā Raiens O’ Railijs, Džordans Eberle, Breidans Šens, Ārons Ekblads, Raiens Nūdžents-Hopkins, Metjū Barzāls u.c.

Saistītie raksti

Šī cīņa Latvijas izlases būs lielisks eksāmens pirms atbildīgā turnīra Dānijā. Paredzams, ka Boba Hārtlija vadītā komanda šo spēli aizvadīs savā iespējami labākajā sastāvā.

Biļešu cenas uz šo maču būs sākot no 15 eiro līdz 49 eiro. Uzrādot attiecīgo apliecību, skolēni, studenti, pensionāri un invalīdi biļeti varēs iegādāties ar 50%. Invalīdiem ratiņkrēslos, iepriekš piesakoties LHF, ieeja brīva, pavadonim biļete ar 50% atlaidi.

LA.lv