Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
3. janvāris, 2014
Drukāt

Konstatē pirmo gadījumu, kad, iespējams, mēģināts norēķināties ar viltotu eiro banknoti

Foto: LETAFoto: LETA

Eiro banknotes.

Iespējams, Latvijā šogad policija konstatējusi pirmo gadījumu, kad mēģināts norēķināties ar viltotu eiro banknoti, pastāstīja Valsts policija (VP) pārstāve Signe Šteinberga.

VP skaidro, ka Talsos no kāda veikala pārdevējas saņēma informāciju par to, ka trīs jaunietes “ar aziātiskiem sejas vaibstiem” par pirkumu mēģināja norēķināties ar, iespējams, viltotu 10 eiro banknoti.

Policija aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem, lai šādās situācijās nepieļautu krāpšanu, kā vērīgiem jābūt ne tikai pircējiem, bet arī pārdevējiem.

Ja konstatēts šāda veida pārkāpumus, nekavējoties jāinformē par to policija, zvanot pa tālruni 632 02700, 63202703, 110 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Jau vēstīts, ka Latvija trešdien, 1.janvārī, kļuva par 18. eiro zonas dalībvalsti.

Pievienot komentāru

Lauku atbalsta dienests sāk platību maksājumu avansu izmaksas (4)Sākot ar šodienu, Lauku atbalsta dienests (LAD) sāk vienotā platības maksājuma avansa izmaksu 70% apmērā, kā arī pasākuma "Maksājums apgabaliem, kuros ir dabas vai citi specifiski ierobežojumi" un pasākuma "Bioloģiskā lauksaimniecība" avansu izmaksu 85% apmērā.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+