Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
3. janvāris, 2014
Drukāt

Konstatē pirmo gadījumu, kad, iespējams, mēģināts norēķināties ar viltotu eiro banknoti

Foto: LETAFoto: LETA

Eiro banknotes.

Iespējams, Latvijā šogad policija konstatējusi pirmo gadījumu, kad mēģināts norēķināties ar viltotu eiro banknoti, pastāstīja Valsts policija (VP) pārstāve Signe Šteinberga.

VP skaidro, ka Talsos no kāda veikala pārdevējas saņēma informāciju par to, ka trīs jaunietes “ar aziātiskiem sejas vaibstiem” par pirkumu mēģināja norēķināties ar, iespējams, viltotu 10 eiro banknoti.

Policija aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem, lai šādās situācijās nepieļautu krāpšanu, kā vērīgiem jābūt ne tikai pircējiem, bet arī pārdevējiem.

Ja konstatēts šāda veida pārkāpumus, nekavējoties jāinformē par to policija, zvanot pa tālruni 632 02700, 63202703, 110 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Jau vēstīts, ka Latvija trešdien, 1.janvārī, kļuva par 18. eiro zonas dalībvalsti.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzē (1)Vistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (7)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+