Mobilā versija
Brīdinājums +3.1°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
3. janvāris, 2014
Drukāt

Konstatē pirmo gadījumu, kad, iespējams, mēģināts norēķināties ar viltotu eiro banknoti

Foto: LETAFoto: LETA

Eiro banknotes.

Iespējams, Latvijā šogad policija konstatējusi pirmo gadījumu, kad mēģināts norēķināties ar viltotu eiro banknoti, pastāstīja Valsts policija (VP) pārstāve Signe Šteinberga.

VP skaidro, ka Talsos no kāda veikala pārdevējas saņēma informāciju par to, ka trīs jaunietes “ar aziātiskiem sejas vaibstiem” par pirkumu mēģināja norēķināties ar, iespējams, viltotu 10 eiro banknoti.

Policija aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem, lai šādās situācijās nepieļautu krāpšanu, kā vērīgiem jābūt ne tikai pircējiem, bet arī pārdevējiem.

Ja konstatēts šāda veida pārkāpumus, nekavējoties jāinformē par to policija, zvanot pa tālruni 632 02700, 63202703, 110 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Jau vēstīts, ka Latvija trešdien, 1.janvārī, kļuva par 18. eiro zonas dalībvalsti.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+