Ekonomika
Bizness

“KOOL Latvija” paplašinās, atverot jaunu degvielas uzpildes staciju0


Latvijas uzņēmums “KOOL Latvija” atver jaunu degvielas uzpildes staciju.
Latvijas uzņēmums “KOOL Latvija” atver jaunu degvielas uzpildes staciju.
Publicitātes foto

Latvijas uzņēmums “KOOL Latvija” šī gada 11.janvārī atvēris jaunu degvielas uzpildes staciju (DUS) Dzelzavas ielā 116, tādējādi turpinot 2018.gadā iesākto attīstības kursu un paplašinot savu DUS tīklu Rīgā.

“KOOL Latvija” valdes loceklis Sandis Šteins norāda, ka 2018.gadā “KOOL” notikusi strauja, mērķtiecīga izaugsme.

“Esam piemeklējuši labākos materiālus, produktus un resursus no Latvijā pieejamajiem un iekļāvuši tos savās DUS.”

Pēc S. Šteina teiktā, 2019. būs ne mazāk dinamisks par 2018.gadu.

“Plānojam atvērt vairākas jaunas tirdzniecības vietas gan Rīgā, gan reģionos ar līdzīgu vai plašāku klāstu, īpašu akcentu liekot uz ātrās ēdināšanas segmentu.”, uzņēmuma attīstību komentē S. Šteins.

“KOOL” ir inovatīvs zīmols Latvijas DUS tirgū ar jaunu un mūsdienīgu konceptu. KOOL stratēģija lielā mērā balstās uz konkurētspējīgām cenām, kā arī izcilu klientu pieredzi, piedāvājot rūpīgi atlasītus un lokāli ražotus pārtikas produktus.

“KOOL Latvija” dibināts 2016. gada oktobrī, sadarbojoties privātajiem investoriem un “ZGI-3” alternatīvo ieguldījumu fondam, lai radītu un attīstītu jaunu degvielas uzpildes tīklu Latvijā.

Saistītie raksti

2018.gada nogalē par nozīmīgu “KOOL Latvija” kapitāldaļu turētāju kļuva BaltCap Izaugsmes Fonds (BaltCap Growth Fund), iegādājoties aptuveni 30% uzņēmuma kapitāldaļu. Pirmā uzpildes stacija tika atvērta 2017. gada septembrī.

Šobrīd “KOOL” jau atvērtas 4 degvielas uzpildes stacijas kopā ar konceptveikaliem Ādažos, Sauriešos, Līgatnē, Valmierā. Drīzumā plānots atvērt arī citas DUS Rīgā tās apkārtnē.

LA.lv