Ekonomika
Bizness

Kopbraukšanas platforma “Bolt” piesaka sevi arī ēdienu piegādes biznesā0


Kopbraukšanas platforma “Bolt”.
Kopbraukšanas platforma “Bolt”.
Publicitātes foto

Kopbraukšanas platforma “Bolt”, kas līdz martam sākumam darbojās ar nosaukumu “Taxify”, jau vasaras sākumā plāno papildināt savu pakalpojumu klāstu un uzsākt ēdienu piegādes pakalpojuma nodrošināšanu uzņēmuma galvenajos tirgos Eiropā un Āfrikā.

Sākumposmā pakalpojums tiks nodrošināts pilotprojekta režīmā Igaunijā, Somijā un Dienvidāfrikā.

“Bolt” dibinātājs un vadītājs Markuss Villigs uzsver, ka uzņēmums “Bolt” ir ļoti orientēts uz klientu un viņa vajadzībām.

“Viens no labākajiem piemēriem mūsu darbības pamatprincipiem ir tas, kā mēs esam spējuši izveidot efektīvi darbojošos uzņēmumu, kas tirgū vienlaicīgi piedāvā labākās cenas pasažieriem un zemākās komisijas maksas vadītājiem.”

“Tagad mēs vēlamies šo domāšanas veidu īstenot arī ēdienu piegādes nozarē,” norāda M. Villigs.

Apvienojot tehnoloģiju iespējas, efektīvo darbību un simtiem tūkstošu autovadītāju, “Bolt” plāno nodrošināt labāko iespējamo ēdienu piegādes pakalpojumu miljoniem cilvēku Eiropā un Āfrikā, kuri jau šobrīd izmanto “Bolt” pakalpojumus ikdienā, atklāj M. Villigs.

“LA.lv” jau ziņoja, ka uzņēmums nesen īstenoja globālu zīmola maiņu, tostarp mainot savu nosaukumu no “Taxify” uz “Bolt”, lai pietuvinātu zīmola identitāti uzņēmuma vīzijai par transporta nozari kopumā.

“Bolt” šobrīd piedāvā ne tikai taksometrus, bet arī kopbraukšanas pakalpojumus ar automašīnām un motocikliem, kā arī skūteru koplietošanu.

“Bolt” patlaban ir visstraujāk augošā kopbraukšanas transporta platforma Eiropā, kuras mērķis ir padarīt braucienus pilsētā vieglākus, ātrākus un uzticamākus.

Uzņēmumu 2013. gadā dibināja Markuss Villigs.

“Bolt” investoru vidū ir “Daimler”, “Didi Chuxing”, “Korelya Capital” un “TransferWise” līdzdibinātājs Taavets Hinrikus. Šobrīd “Bolt” pakalpojumus izmanto vairāk nekā 15 miljonus lietotāju visā pasaulē.

M. Villigs ir “Bolt” (iepriekš “Taxify”) dibinātājs un vadītājs.

Saistītie raksti
Markuss kopā ar savu brāli Martinu, kurš iepriekš darbojies uzņēmumā “Skype”, pirmo “Bolt” versiju izveidoja 2013. gadā, kad viņš bija 19 gadus vecs.

Markuss ir bijis jaunākais uzņēmuma vadītājs, kas iekļauts “Forbes Europe “30 under 30”” sarakstā kā jaunākais uzņēmuma dibinātājs, kas pārvalda miljonu vērtu kompāniju.

LA.lv