×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
17. februāris, 2016
Drukāt

Egils Līcītis: Viņķeles 3 procentu depozīts (25)

Foto-LETAFoto-LETA

Saeimas deputāte Ilze Viņķele.

“Vienotības” asinssarkanā piedzīvojumu un varoņdarbu hronika kļūst vienmuļa. Kā ziņas par karadarbību Kurzemes katlā. “Devām niknu pretsitienu “sešnieka” ambīcijām.” Vai – “nogriezām skābekli separātismam”. Vai – “uzlaidām visus krančus virsū partizānēm plintniecēm Viņķelei un Čigānei”. Ar sekojošu uzskaitījumu, cik ievainoto hospitalizēti un cik līķu pēc batālijas aizvākti. Draugi mīļie, vēstis no piefrontes joslas apnīk pat tiem, kam nelikās garlaicīgi lasīt par vienas partijas iekšējā radikālā grupējuma kaujām ar regulāro karaspēku! Pārējiem 99% vēlētāju izveidojies pieradums nereaģēt uz kapāšanos, kā pierod pie tā, ka blakus guļ bez mitas krācējs. Cilvēkus interesē, ko bijusī lielpartija darīs, lai valsti vilktu ārā no pēdējo vietu muklāja, nevis konfliktēšana militārā zonā. Tomēr tālo lielgabalu grandoņa kā pistongu plīkšķināšana rikošetā atsitas līdzcilvēku ausīs, norīvē pieticīgo reitingu, un “viedokļu dažādības” greznību, ko drīkstēja vadošais spēks, vairs nevar atļauties sīka vienība ar saujiņu atbalstītāju.

Minstināšanās “izslēgt – neizslēgt” gaisa maitātājas un šķēlējas ceļas aiz tam, ka apmēram pusi atlikušā 5 – 6% reitinga nodrošina ultraliberālisma spārna “frontmene” Ilze Viņķele ar saviem piekritējiem. Viņu paketē ir “Mozaīkas” tipa organizāciju pabalstīšana, bēgļu, transseksuāļu u. tml. dzīves pabērnu tēmu uzturēšana vārīšanās temperatūrā. Apsēstiem kosmopolītiem, “sorosītiem”, homoseksa darbiniekiem nav citas Saeimas pārstāvības, kam pieslieties, nav cita ideju rupora kā politkorektuma augstās komisāres, moralizētājas Viņķeles sešnieks. Savukārt šie nav tramvajā dzimuši politiķi. Ar savu iepriekšējo darbību draudzenītes Ilze un Lolita ir krājušas mersedesam, bet sanācis tikai ķerrai. Saprot, ka Latvijā nav veicies ar pasaulīgo mācību importēšanu un homofobu ir, ka mudž. Te ir latvietībā no­smacis elektorāts, mietpilsonisks pūlis, neaudzinātas masas, kas nesajēdz gaišās ultraliberālisma idejas dievināšanu, turklāt pastāvīga cīņa ar cietpaurīgu prievīšnacionālismu. Līdz ar to nepārvarama problēma dabūt pāri par 3% vēlētāju, kas ar mieru nobalsot par Ilzes draugu kompāniju, un arī “Vienotībai” pietrūks zilo balsu depozīta, lai pārveltos 50 + 1 balss maksimumam vēlēšanās. Lai tiktu pie brīvpusdienām Saeimā, lai nebūtu nomāktības sajūta par turpmāko nodarbinātību, ir iemesls sakostiem zobiem, ievilktiem nagiem turēties vienuviet kopā – kā no kamorras nekad neaiziet.

Godīgi sakot, ja liberāli uzskaņotas sievietes ielaižas sakaros ar konservatīviem bārdainiem vīriešiem, tad pašas zina – kāpēc, un pašām jābūt gatavām atbildēt, ja “Vienotībā” virsroku gūs bosa Āboltiņas spiediens veikt deratizāciju. Abas daudzcietušās femīnas taču nav šķīstas, pavecas jaunavas, bet vēl ziedošos gados meitieši, lai, elpai aizraujoties, pirkstu mitrinot, šķirtu lapu pēc lapas dāmu romānos, kur intriģējošākā vietā “rāvējslēdzējs viegli pārslīd pār krustiem” un kulminējošais moments būs priekšā. Ja dāmītes būtu študierētas juristes, varētu pāriet godīgā darbā par notārēm vai maksātnespējas administratorēm. Bet tā nekā, jāraujas politikā. Došu “augsim gudri” komandai vērtīgu padomu. Izslēdziet no “Vienotības” Viņķeli vienu pašu! Nestais upuris dzēsīs karu liesmas, sāksies miera un ieroču embargo sarunas.

Pievienot komentāru

Komentāri (25)

 1. Pietiktu,ka tikai Vinkeli izsleedz.

 2. Nu šitas man riktīgi patika!

 3. Par Ilziti un Tilziti Atbildēt

  Labi rugts! Tik viena punkta nepiekritu. Ilziti protams jaizsledz bet Ari Tilziti /lakatinu/ jo parak jau nu nozombeta. Var nesaprast kas tas embargo tads ir.

 4. Līcītis noteikti ir asprātīgākais komentētājs Latvijas medijos. Viņa problēma ir pārāka damudžinātība un tas, ka vienā rakstā tiek izšauta vesela gūzma ar joku mēģinājumiem, no kuriem 90% nav veiksmīgi. Bet 10% ir pērles. Kas ir vairāk kā pārējie kopā ņemot. Tā kā tā turpināt

 5. Urrrrrā! Ilzīte un Lolita ķerrrrā!

 6. Rakstmaņiem vajadzēu savākt faktu materiālu. Viņķele labkl. min. amatā pirmlaic. pens. samazināja par 30 proc., t.i., 180 Ls vietā (skaitõt viņas koeficienu) atstājot uz 100 Ls, t.i., uz viņas pagarinātās pens. laiku – 2,5 gadiem. Valsts vēl līdz 2018. gadam labos viņas kļūdas, bet kāds labums tiem, kas to nesagaidīs. V. veiksmīgi veido Indijas svētās govs tēlu, bet būtībā mūsu valstij izdara vairāk ļaunuma nekā vesela “zaļo cilvēciņu” brigāde. Neesmu Āboltiņas fane, bet jāatzīst, ka daudzus gadus viņas partija turēja līdzsvarā šo “odžu ņudzekli”. V. ir tik nekaunīga un destruktīva pašlabuma meklētāja politikā, ka pat “uzpirktiem” medijiem vjadzētu izanalizē šīs soc. darbinieces kaitējumu mums vissiem.

 7. Perfektākais, kas lasīts beidzamajā laikā.
  Drosmīgs raksts ar daudziem patiesības graudu maisiem.
  Kaut vairāk tādu būtu!

 8. Rakstam, gluži vienkārši, nevar nepiekrist.

 9. Beidzot ir izdevies uzknābt mūžīgajiem patiesības cīnītājiem 😉

 10. Autoram nav ne mazākās sajēgas no politikas, patiesībā autors nemaz nav autors, bet viens baiss “LA”
  pārpratums jau no Krustiņa laikiem…

 11. Autoram nav ne mazākās sajēgas no politikas, patiesībā autors nemaz nav autors, bet viens baiss “LA”
  pārpratums jau no Kuistiņa laikiem…

 12. Vai Jums nemaz nav neērti plātīties ar “asprātībām”, kuras dibinātas uz paša naivāko iedomu, ka esat asprātīgs?

 13. Vai autors nevarētu izvelēties vienkāršāku valodu?
  Lasot raskstu īsti nav skaidrs, ko autors vēlas pavēstīt. Drīzāk tiek nomocīta galva ar katra svešvārda atpazīšanu.
  Ja autora mērķis ir paspīdēt ar savām plašajām vārdu zināšanām- jauki, bet vai tad nevajadzētu izvēlēties rakstīt dzeju, nevis presi?
  Ar grūtībam izlasīju rakstu līdz beigām.

  • tas tāpēc,ka esi knapi iemācījusies lasīt tikai vienkāršus paplašinātus teikumus jau pamatskolā. Tagad vajadzētu pie lasīšanas krietni piestrādāt. Citādi švaki būs ar bakalaurēšanu.

   • Līcīti, saprotams, ka nevienam nav patīkami, ja iebaksta kā ar pirkstu acī, tāpat kā nevienam nepiestāv atkošanās, ar kuru tik patīkami izcelties savās acīs….

 14. Līcīti,interesanti,cik ilgs laiks tev vajadzīgs,lai bezgalīgi muldētu?Un pietam vēl NA! Šķiet,ka pat esi sapinies savā vāvuļošanā.

 15. Labs, trāpīgs rakstiņš! Izslēdz vai neizslēdz- šamējās partijiņas noriets ir sācies un neglābjami turpinās!

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Tiek meklēt bīstams noziedznieku pāris!

Lai pastiprinātu cīņu pret ēnu ekonomiku, VID plāno rūpīgāk uzraudzīt iedzīvotāju ienākumus. Banku pienākums būs ziņot VID par fiziskām personām, kuru konta apgrozījums pārsniedz 15 000 eiro gadā.

Vai baidāties, ka sausais pavasaris ietekmēs jūsu dārza ražu?
Draugiem Facebook Twitter Google+