×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
5. septembris, 2014
Drukāt

Kopīgā dejas izrādē sastapsies latviešu un vācu jaunieši

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 7. septembrī plkst. 15 kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks muzikāla izrāde bērniem un jauniešiem “Garais starpbrīdis. Atbalss tviterī”, kas tapusi kultūras un atpūtas centra “Imanta” un Brēmenes tautas nama “Weserterrasen” kopīgā projekta “Rīga – Brēmene. Krustpunkti” ietvaros, portālam LA.lv pastāstīja Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības komunikāciju speciāliste Kristīne Lipenite.

Lai nokļūtu līdz izrādes vietai – kultūras pils “Ziemeļblāzma” Lielajai zālei, skatītāji vispirms tiksies pils parkā, kur būs muzikāli dejiska iesildīšanās kopā ar pedagogiem Arni Miltiņu (Latvija), Artonu Veliu (Vācija) un jaunajiem izrādes aktieriem – kultūras un atpūtas centra “Imanta” bērnu un jauniešu vokālo ansambli “Tu un es” (vadītāja Ieva Sutugova) un Brēmenes pilsētas tautas namu apvienoto deju grupu.

Uzvedums “Garais starpbrīdis. Atbalss tviterī” stāsta par jauniešiem, kas mācās mūzikas vidusskolā un ir muzikāls vēstījums par sarežģīto saprašanos 21. gadsimtā.

Kultūras un atpūtas centra “Imanta” un Brēmenes pilsētas Tautas nama “Weserterrasen” bērnu un jauniešu kolektīvi jau daudzus gadus kopīgi īstenojuši dažādus projektus, tostarp, “Bērni svin bruņinieka Rolanda dzimšanas dienu” Brēmenē, muzikālās Ziemassvētku pasakas “Mīlestības dāvana” un muzikālās izrādes “Schwarz wie tinte” iestudējumi Brēmenē un Rīgā, bērnu zīmējumu ceļojošās izstādes “Parādi man savu pilsētu” un “Brēmenes muzikanti” gan Rīgā, gan Brēmenē, un citi projekti, kuru veidošanas laikā notikušas meistarklases vokālajā mākslā, horeogrāfijā un aktiermeistarībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+