Mobilā versija
+5.5°C
Eiženija, Ženija
Svētdiena, 26. marts, 2017
18. jūnijs, 2014
Drukāt

Kopīga filmu skatīšanās mazina šķiršanās risku

filmu-skatisana-paris

Nemaz nav tik slikti pavadīt vakaru kopā ar otro pusīti pie popkorna tūtas un televizora – tā var ne vien mazināt šķiršanās risku, bet arī ietaupīt – mīlas filmu skatīšanās aizvieto pāru terapijas seansu! Saskaņā ar pētījumu, kas publicēts Konsultāciju un klīniskās psiholoģijas žurnālā (Journal of Consulting and Clinical Psychology), pāriem, kuri skatās un pēc tam apspriež filmas par attiecībām, nākamajos trijos gados ir uz pusi mazāks risks izšķirties nekā tiem, kas nemīl kino.

Jo īpaši svarīga nianse ir uz ekrāna attēloto attiecību diskutēšana, jo tas var būt tikpat efektīvs laulības saglabāšanas instruments kā pāru psihoterapeita apmeklējums. Un, būsim godīgi – kas ir patīkamāk: iet pie speciālista vai reizi nedēļā kopā noskatīties un papļāpāt par filmu?! Internetā jau pieejami arī psihologu sastādīti ieteicamāko filmu saraksti (un apspriežamo jautājumu piemēri – laikam īpaši neapķērīgajiem), taču tas nenozīmē, ka palīdz tikai obligātā literatūra. Lielāks efekts būs, ja izvēli padarīs par laimes spēli (vai priekšspēli)!

 

No žurnāla “Māksla Mīlēt”

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+