Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
5. marts, 2012
Drukāt

Kopš fotoradaru ieviešanas sastādīti protokoli par teju pusmiljonu

fotoradars3

Kopš jauno fotoradaru darbības sākuma pērnā gada 21.novembrī kopumā vadītājiem sastādīti 26 367 protokoli par kopējo soda naudas summu 459 385 lati, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Lita Juberte. Patlaban ir apmaksāti 8379 protokoli par kopējo summu 134 070 latu.

Lai arī līdz 20.maijam beidzas termiņš, kad uzņēmumam “Vitronic Baltica un Partneri” uzdots ieviest atlikušos 130 jaunos fotoradarus, pašlaik neviens no tiem vēl nav uzstādīts, apliecināja Juberte.

Jau ziņots, ka pirmās kārtas 15 jaunie fotoradari tika uzstādīti pērn 21.novembrī, janvārī ieviesti vēl 15 jaunie fotoradari, bet no 2008.gada Latvijā darbojas četri radari, līdz ar to kopumā uz ceļiem atrodas 34 radari.

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis janvāra beigās licis uzņēmumam “Vitronic Baltica un Partneri” līdz 20.maijam Latvijā ieviest atlikušos 130 jaunos fotoradarus, tostarp 110 stacionāros.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+