×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
30. jūnijs, 2015
Drukāt

Grieķijā nopērkami pieci “Silvanols” produkti, tostarp miega zāles stresa gadījumiem

Ar Grieķijas  sadarbības partneriem. Publicitātes foto.Ar Grieķijas sadarbības partneriem. Publicitātes foto.

Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums „Silvanols” kopš jūnija piecu oriģinālproduktus eksportē uz Grieķiju, portālu “la.lv” informēja uzņēmuma pārstāve Sandra Gantimurova.

Patērētājiem Grieķijā ir pieejami tādi „Silvanols” produkti kā preparāts nervu uzmundrināšanai „SilvaDeprex”, tabletes veselīgam miegam stresa gadījumos „Relusten” (Latvijā pazīstams kā „Relaxen Forte”), balzams gremošanas sistēmas veselības veicināšanai „Gastromix”, kā arī medicīniskā ierīce pēdu sēnīšu profilaksei „Dezinox” (Latvijā pazīstams kā „Fungispray”) un uztura bagātinātājs vīriešu veselībai „Silverex”. Visiem šiem produktiem ir izveidots jauns, vienota stila dizains, kas skaidri apliecina piederību zīmolam „Silvanols”.

Šī gada rudenī plānota arī pretiesnu līdzekļa „Rinogel spray” un medicīniskās ierīces kakla sāpju ārstēšanai „Laringospray” piegāde. Šos abus produktus papildus izvēlējās Grieķijas partneri pēc viesošanās “Silvanols” ražotnē.

„Silvanols” sāka pārrunas par potenciālo sadarbību ar partneriem no Grieķijas 2014.gada rudenī pasaulē vadošajā farmācijas nozares izstādē „CPhI Worldwide 2014” Parīzē.

„Silvanols” apgrozījums 2015.gada piecos mēnešos ir 1,6 miljoni eiro, kas ir par 28% vairāk nekā 2014.gada pirmajos piecos mēnešos, kad tas bija 1,2 miljoni eiro. 43% no kopējā apgrozījuma sastāda eksports. Lielākie eksporta tirgi ir Polija, Igaunija, Lietuva, Rumānija un Austrija.

„Silvanols” produkti ir pieejami Igaunijas, Lietuvas, Čehijas, Austrijas, Polijas, Azerbaidžānas, Gruzijas, Maķedonijas, Grieķijas, Kazahstānas, Krievijas, Baltkrievijas, Kosovas, Rumānijas un Serbijas tirgos. 96,69% uzņēmuma akciju pieder AS „Olainfarm”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+