×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.2°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
24. septembris, 2017
Drukāt

Kopš septembra sākuma nav zināma Rolanda atrašanās vieta (2)

Attēls: Bezvests.lvAttēls: Bezvests.lv

Trīs gadus senā fotogrāfija vairs neataino patieso Rolanda izskatu; šobrīd jaunajam vīrietim ir gari, tumši mati un bārda.

Rīgā bez vēsts pazudis 31 gadus vecais Ziepniekkalna iedzīvotājs Rolands Johansons pazuda, kurš pēdējo reizi manīts šā gada 6. septembrī, informē organizācija “Bezvests.lv”.

Vīrieša māte organizācijai pastāstīja, ka pazušanas dienā plkst. 20.30 Rolands devās pastaigāties, teikdams, ka drīz atgriezīsies, – aizies tikai līdz degvielas uzpildes stacijai Vienības gatvē un atpakaļ. Līdzi paņēma mobilo telefonu un dzīvokļa atslēgas. Tāpat viņam līdzi bija divi balti celofāna maisiņi, – viens ar grāmatām, otrā bija brūnas krāsas apavi un citas lietas. Mājās Rolands neatgriezās un uz īsziņām un zvaniem neatbildēja, bet kopš 11. septembra telefons ir izslēgts.

Sākumā tuvinieki pazudušo Rolandu, diemžēl bez panākumiem, meklēja saviem spēkiem Ziepniekkalna apkārtnē, 10. septembrī paziņoja policijai un tikai 21. septembrī informēja “Bezvests.lv”.

Rolanda pazīmes, – zaļas acis. Bija ģērbies garā, brūnā mētelī, ap galvu apsieta zila šalle. Fotogrāfija, kurā viņam noskūti mati un nav bārdas, uzņemta pirms trim gadiem, cita foto nav. Šobrīd, pēc mātes teiktā, vīrietis izskatās pavisam savādāk, – ataudzējis tumšu bārdu un matus līdz pleciem. Tuviniekus uztrauc pazudušā emocionālais stāvoklis.

Visi, kas redzējuši pazudušo Rolandu Johansonu vai zina viņa iespējamo atrašanās vietu tiek aicināti ziņot Valsts policijai pa tālruni 110 vai “Bezvests.lv” pa tālruni 22084084.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ziedosim bezvests.lv pēc iespējas vairāk ! Es ceru, ka viņu bankas konts izturēs ! Jāatrod tikai ziedotāji.

  2. Pēc tizla valta vismina izskatās.

Draugiem Facebook Twitter Google+