×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
17. maijs, 2014
Drukāt

Kopš “točku kartes” izveides veiktas vairāk nekā 2200 pārbaudes (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Policijas darbinieki un ugunsdzēsēji kopīgā operācijā, izgāžot loga restes, likvidē "točku", kas atrodas Avotu ielā.

Kopš Iekšlietu ministrija izveidojusi iespēju ziņot par nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecības vietām jeb tā dēvēto točku karti 2012.gada 21.jūnijā, Valsts policija (VP) ir veikusi vairāk nekā 2200 pārbaudes saistībā ar iedzīvotāju sniegto informāciju, aģentūrai LETA pastāstīja VP sabiedrisko attiecību speciālists Toms Sadovskis.

Kopumā Valsts policija ir sākusi gandrīz 1500 administratīvo pārkāpumu lietas, kā arī 256 kriminālprocesus pēc iedzīvotāju sniegtās informācijas pārbaudīšanas.

Ikviens iedzīvotājs “točku kartē” var atzīmēt nelegālā alkohola, cigarešu vai narkotiku tirdzniecības vietu. Pēc informācijas sniegšanas ar kartes starpniecību tā tiek nosūtīta Valsts policijai, kura sniegto informāciju pārbauda.

Kartes mērķis ir veicināt VP un sabiedrības sadarbību nelegālā alkohola, cigarešu vai narkotiku tirdzniecības vietu apkarošanā, kā arī nodrošinot operatīvu un publiski pieejamu informācijas apmaiņu. Tāpēc Iekšlietu ministrija un VP aicina godprātīgi izmantot pakalpojuma iespējas un norādīt korektu informāciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. maksajiet algas normalas un nolaiziet cenu cigaretem un gradigajiem dzerieniem un visa nauda bus lv

  2. Ja avīze rakstīja rakstu par točku karti, tad normāli būtu norādīt arī, kur tādu karti var redzēt un varbūt vēl papildināt. Appīpējušies tīņi jporojām vazājas pa Rīgas guļamrajoniem.

Draugiem Facebook Twitter Google+