×
Mobilā versija
+6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
18. jūlijs, 2013
Drukāt

Kora “Latvija” koncerts atklās labdarības akciju “Uzcel savu baznīcu!”

foto - Bruknas kopienafoto - Bruknas kopiena

Šogad tiks turpināta pērn sāktā labdarības akcija “Uzcel savu baznīcu!”, kas tiks atklāta 31. jūlijā ar Valsts akadēmiskā kora “Latvija” un diriģenta Māra Sirmā koncertu Rīgas Svētā Jēkaba katedrālē, aģentūru LETA informēja labdarības akcijas rīkotāju pārstāve Anete Kalniņa.

Koncertā tiks atskaņota Latvijas kormūzikas klasiķu un mūsdienu autoru mūzika.

Ziedojumu kartes trīs, piecu un septiņu latu apmērā uz koncertu var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs. Visi iegūtie līdzekļi tiks novirzīti labdarības akcijas mērķim.

Pagājušā gada vasarā tika sākta vērienīga labdarības akcija “Uzcel savu baznīcu!”, kuras mērķis ir atbalstīt un piesaistīt līdzekļus Svēto Apustuļu kapelas celtniecībai un apustuļu skulptūru izveidei Bruknā.

Bruknas muižā 24. augustā notiks vērienīgs labdarības akcijas lielkoncerts, kurā piedalīsies ievērojams skaits Latvijas mūziķu. Pērn lielkoncertu Bruknas muižā apmeklēja ap 2000 cilvēku. Pateicoties iegūtajiem līdzekļiem, jau ir uzmūrētas sienas līdz kapelas pirmajam stāvam astoņu metru augstumā, ielietas četras pusvelves un četras kupolvelves, ielieta arī melnā grīda, atrisināti visi tehniskie jautājumi, kas saistīti ar siltās grīdas ierīkošanu.

Izpostītajā Bauskas novada Bruknas muižā 2001. gadā Andrejs Mediņš izveidoja rehabilitācijas vietu “Kalna svētību kopiena”, kuras mērķis ir palīdzēt dažādās atkarībās esošiem ļaudīm. Kopienā katram ir iespēja atrast pašam savu ceļu šai Dieva pasaulē, lietojot vienīgi garīgās dzīves un darba terapiju, kopienas garīgā aizbildne ir svētā Māte Terēza no Kalkutas.

Pagājušā gada maijā pēc Mediņa ierosmes sākta starpkonfesiju kapelas būve Bruknā, jo muižā esošā ir par mazu. Lai kapela taptu, nepieciešami ziedojumi. Akcijas “Uzcel savu baznīcu!” mērķis ir palīdzēt uzcelt sakrālo celtni un izveidot apustuļu skulpturālo grupu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+