×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
17. marts, 2014
Drukāt

“Apvienībai pret nacismu” atteikušas piecas viesnīcas
 (18)

Foto - LETAFoto - LETA

Maskavā esošā Krievijas tautiešu atbalsta un tiesību aizsardzības fondam (krieviski “Fond podderžki i zaščiti prav sootečestveņņikov”) mājaslapā www. pravfond.ru tiek publicētas ziņas par šī fonda sponsorēto organizāciju aktivitātēm visur pasaulē, sākot no Ukrainas, Gruzijas un Baltijas valstīm un beidzot ar Austrāliju un Brazīliju. Regulāri tajā atrodamas arī ziņas no Latvijas. Piektdien parādījās Borisa Špīgela raksts sadaļā “Tiesības uz vēsturi”.

Par to, kas ir Boriss Špīgels, “LA” rakstīts ne reizi vien, piemēram, 2012. gada 31. janvārī Franka Gordona komentārā “Sāk norobežoties no Špīgela?”. Tajā minēts, ka Vispasaules krievvalodīgo ebreju kongresu vada “Krievijas senators Boriss Špīgels”, un izteikts secinājums: “Acīmredzot Špīgela reitings krievvalodīgo ebreju kopienās krities, jo viņš pazīstams kā Kremļa ieliktenis, kurš pirmām kārtām “lobē” Krievijas varturu intereses, turklāt globālā mērogā. Špīgels vada arī dīvaino apvienību “Pasaule bez nacisma”, kuras centrs, tāpat kā “kongresa” mītne, atrodas Maskavā.”

13. marta publikācijā B. Špīgels sašutis par to, ka apvienības “Pasaule bez nacisma” pasākuma rīkošanai šogad telpas atteikušas piecas Rīgas viesnīcas. “Apvienības pret nacismu” vadītājs Latvijā ir Josifs Korens, un tas, kāds bija atteikums no “FG Royal Hotel”, jau tika rādīts LTV ziņās. Atteikušas arī “Astor Riga”, “Konventa sēta” un vēl viena viesnīca, kuras adrese nav minēta. Tāpat neesot veicies ar telpu meklējumiem viesnīcā “Radisson Blu Hotel – Latvia”, kur izvirzīta prasība, lai organizācijas pieteiktā pasākuma laikā nebūtu masu informācijas līdzekļu klātbūtnes.

“Apvienība pret nacismu” savas “Nacisma baltās grāmatas” prezentācijai 15. martā beigu beigās telpas noīrējusi viesnīcā “Europa Royale”. Drošības policija iepriekš norādījusi, ka prezentētā grāmata esot vērtējama kā tendenciozs apkopojums par neonacisma un ksenofobijas izpausmēm 18 Eiropas valstīs.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Krievijas prolēma - nabadzība Atbildēt

  Gara nabadzība.

 2. Ar ko nodarbojas Drošības Policija?! Kā intereses aizstāv?! Un vēl algu viņiem maksā.Par ko?!

 3. Pagājušajā gadā tajā Romas hotelī vienai svarīgai viešņai no izraēlas pēc konferences ‘palika slikti’, ziņoja Latvijas mēdiji. Pa vidu runām ir kafijas pauzes un turpat hotelī visi arī nakšņoja. Cilvēks aizgāja uz savu numuriņu atpūsties. Beigu galos nepamodās. Pa vis pasauli izbazūnēja, ka 16.martā tik svarīgas ‘antifašistu’ konferences laikā iznācis tāds nesmukums. Ko viņa bija nogrēkojusies? kā šie tā ar viņu?

 4. Izredzētā nācija, ko God.Gordona k-gs daudz nekautrējoties sauc par “žīdiem”, ir šausmīgi aktīvi visā pasaulē. Bastejkalnā bija pulcējies viss 16.martā neiztrūkstošais “žīdu” anklāvs. LV vienmēr ir bijusi viesmīlīga saviem draugiem atvērta, vai ne, draugi?

 5. Cik saprotu-tas ir šo ,(pat nezinu.kā nosaukt šos nelaimīgos)kods-vazāties pa pasauli un taisīt kašķi un nemierus.Kā zeme tādus cieš?

 6. Lai brauc uz Izraelu un tur bļaustās.|Un kapēc žīdi vien aizstāv krievus?Vai tad krievam nav drosmes!

 7. Malači! Lai nu visi latvieši būtu ar tādu mugurkaulu!

 8. patriekt no Latvijas vajag šos **, lai vairs nekad te nerādās.

 9. nu malači gan tie viesnīcnieki, izrādās , ka ir Latvijā patrioti ne tikai vārdos bet arī darbos.

 10. Baidās,ka pēc tam nevarēs dabūt ārā smaku!
  Es arī šos sarkanos fašistus neielaistu ne tikai savā mājā,bet arī valstī!
  Špīgel,brauc pie Putina,tur tevi uzņems ar atplestām rokām!

 11. Malači viesnīcas!!!Cepuri nost.Naida kurinātājus neonacistus nobloķēt ik uz soļa,tad būs miers valsti.
  Pie žoga bļāvējus aizturēt un pārbaudīt uz spaisa lietošanu.Alhokolu salietojušos tur varēja redzēt.

 12. Jaatbalsta un japalidz Atbildēt

  Tikai tos krievus kuri ir pret Putinu.

 13. Neteiksim visi krievi, bet tie,kas 16.martā stāvēja aiz žoga un naidā pārvērstiem ģīmjiem auroja, gan.Bet ko gan var gribēt no tumšiem ļautiņiem.

  • Nevajag jaukt krievus ar “sovetskijiem” -cilvēkiem ,kurus kā sugu radīja kosmopolītiskā “sovdepija” un kuriem nav ne Dzimtenes ,ne tēvamāju ,bet galva pilna ar skaidām!
   Krievi te ir dzīvojuši gadsimtiem un viņi ciena šo valsti un nekad nelīdīs uz kašķi . Nu bet “sovetskijie”…… paši redzat !

 14. Paša Korena izteicieni vakardienas ĻNT raidijumā Top10 bija visai neloģiski un tendenciozi.

  • viņi nav tumši ļautiņi bet LELLES kas par Maskavas naudu danco un smidina cilvēkus jo Maskavas nauda ir jāatstrādā

 15. Luk labs paraugs , kur Latvijas valstij irmitināt savus ciemiņus. Piedodiet viesnicām ar aptraipītu reputāciju – lai paliek bez valsts ciemiņiem. Tad sāks saprast…

Draugiem Facebook Twitter Google+