×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
27. jūnijs, 2016
Drukāt

Koris “Muklājs” sezonu noslēgs ar koncertu Piņķu baznīcā

Foto: kora "Muklājs" Facebook lapaFoto: kora "Muklājs" Facebook lapa

Sestdien, 2. jūlijā, Piņķu sv. Jāņa baznīcā Skolas ielā 15 plkst. 13 kamerkoris “Muklājs”, noslēdzot 27. sezonu, priecēs klausītājus ar plašu garīgās mūzikas programmu “Pulchra es amica mea” jeb “Tu esi skaista, mīļotā mana”, LA.lv pastāstīja kora mākslinieciskais vadītājs Jānis Kokins.

“Koncerta poētiskais nosaukums patapināts no 1978. gadā dzimušā norvēģu komponista Oli Gjeilo kompozīcijas “Ziemeļblāzma” (“Northern Light”), kas arī izskanēs šajā koncertā. Par šo 2008. gada decembrī Oslo uzrakstīto kora dziesmu tās autors bilst, ka tā ir “visnorvēģiskākā no visām manām kompozīcijām daudzu gadu garumā”, un ziemeļblāzmu komponists raksturo kā vienu no skaistākajiem dabas fenomeniem.

Programmā skanēs dažādu laikmetu un tautu komponistu daiļrade. Ieeja koncertā – bez maksas.

Rīgas domes kultūras centra “Iļģuciems” kamerkoris “Muklājs” ir dibināts 1989. gadā. Kopš 2012. gada kora mākslinieciskais vadītājs un diriģents ir Jānis Kokins. Koris ir vairākkārtējs Dziesmu svētku koru karu laureāts un starptautisko festivālu un projektu dalībnieks, ar panākumiem piedalījies starptautiskos koru konkursos vairākās valstīs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+