Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Bērtulis, Boļeslavs
Ceturtdiena, 24. augusts, 2017
26. aprīlis, 2016
Drukāt

Koris “Tiara” sniegs koncertu “Bezvainības dziesmas”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgas Doma meiteņu koris “Tiara” 6. maijā plkst.19 Rīgas Domā sniegs koncertu “Bezvainības dziesmas”, LA.lv pavēstīja kora direktore Inese Beķere.

Bērnišķais un dievišķais, tie allaž pastāv līdzās – gan dabas ritos, gan cilvēka gaitā, gan Bībeles stāstos. Jauns pavasaris, jauna dzīvība, Jauna Derība – mums aizvien ir pieejams nebeidzamas atjaunotnes avots. Koncerts “Bezvainības dziesmas” pauž prieku un pateicību ar skaņām, vārdiem un sirdīm.

Beķere stāsta, ka Rīgas Doma meiteņu korim “Tiara” izveidojusies veiksmīga sadarbība un tradīcija ik gadu organizēt tematiskus koncertus Rīgas Domā, kur kopā ar kori muzicē spilgtas personības – dažādu instrumentu spēles profesionāļi, interesanti un izteiksmīgi skaņas meistari. Šī koncerta programmu veido diriģente Aira Birziņa un ērģelniece Kristīne Adamaite, kopā ar kori muzicēs arī Guna Paula (flauta) un Jolanta Strikaite-Lapiņa (soprāns).

Klausītājiem tiks piedāvāta gaiša un pastorāla, priecīga un apliecinoša vācu, franču un latviešu komponistu mūzika, nozīmīgs notikums būs Evijas Skuķes šim koncertam radītā jaundarba “Pueri” (Bērni) pasaules pirmatskaņojums. Tāpat svarīgi minēt, ka Aivara Kalēja cikls “Bezvainības dziesmas”, kas arī skanēs koncertā, pēc Airas Birziņas pasūtinājuma tapis jaunā .redakcijā meiteņu korim, soprānam, flautai un ērģelēm.

Pievienot komentāru

Mūsdienu mākslas galerijas festivāls godinās Līvānu stikla tradīcijuŠogad aprit 130 gadu, kopš Līvānos notikusi stikla ražošana. Mūsdienu mākslas galerijas festivāla mērķis šogad ir veicināt jaunrades procesus saistībā ar senajām Līvānu stikla tradīcijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+