×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
30. augusts, 2012
Drukāt

“Korn” kaļ nākotnes metālu Rīgā

ReklāmfotoReklāmfoto

Smagās mūzikas cienītāji var līksmot, jo Latvijā atgriežas metālmūzikas leģendas – amerikāņu smagā roka jaunā viļņa pionieri, grupa “Korn”. 31. augustā “Arēnā Rīga” smagnējā apvienība sniegs grandiozu koncertu – šajā reizē vienīgo Baltijas valstīs.


 

Slavenā grupa, kas radījusi veselu sekotāja kustību, dibināta 1993. gadā Kalifornijā, un šobrīd tajā darbojas Džonatans Deiviss, Džeimss “Mankijs” Šafers, Redžinalds “Fīldijs” Arvizu un Rejs Luzjērs.

Jau pēc debijas albuma “Korn” izdošanas apņēmīgo vīru apvienība sasniedza galvu reibinošu popularitāti. Mūzikas vēsturnieki un pielūdzēji uzskata, ka tieši “Korn” pāršķīra jaunu lappusi metāla mūzikā. Viņu nākamie albumi, it īpaši “Follow the Leader” (1998) un “Issues” (1999), vēl vairāk nostiprināja “Korn” pozīcijas, izvedot grupu visplašākajos mūzikas industrijas ūdeņos, nodrošinot tai pirmās vietas ne tikai ASV, bet arī Lielbritānijas un Austrālijas hitparādēs.

“Korn” pārdevuši vairāk nekā 35 miljonus albumu kopiju, sešas reizes nominēti “Grammy” balvai un divreiz to arī saņēmuši, trīs reizes kļuvuši par MTV balvas laureātiem, kā arī ieguvuši virkni citu apbalvojumu un titulu.

Grupas jaunākā, pēc skaita desmitā, plate ar nosaukumu “The Path of Totality” iznāca 2011. gada nogalē. Vienmēr būdami novatori, arī šoreiz “Korn” turpinājuši iet eksperimentu ceļu un paplašinājuši skanējumu elektroniskās mūzikas un dabstepa virzienā, tomēr grupas būtība nav mainījusies. “Mēs joprojām esam “Korn”! Mūsu jaunais albums ir nākotnes metāls!” paziņojis Džons Deiviss.

Interneta vietnei “Billboard.com” Deiviss nesen atklājis, ka grupa gatavojas ierakstīt jaunu albumu. Gaidāmais ieraksts neturpināšot 2011. gada albumā aizsākto, un, visticamāk, tā skanējums nebūs tik elektronisks kā iepriekš.

 

“Jaunajā albumā noteikti būs arī neliela elektroniskās mūzikas ietekme, taču nedomāju, ka tas būs līdzīgs iepriekšējam. Tagad izmēģināsim ko jaunu, mēs tā darām vienmēr,” uzsvēris Deiviss. “Man šķiet, tā ir liela uzdrīkstēšanās krasi mainīties, jo lielākā daļa grupu no tā baidās, un galu galā katrs to ieraksts skan pilnīgi vienādi.”

 

Augustā “Korn” viesosies vairākos lielos mūzikas festivālos Vācijā, Čehijā, Austrijā un citur, kā arī koncertēs Polijā, Krievijā un Ukrainā, beidzot vasaras turneju ar iespaidīgu koncertu Rīgā. “The Path of Totality” turnejas koncertā izskanēs daudz jauna muzikālā materiāla, tomēr uzticīgākajiem “Korn” faniem par prieku tiks spēlētas arī kompozīcijas no iepriekš izdotajiem albumiem, ieskaitot grāvējus “Freak On A Leash”, “Falling Away from Me”, “Shoots and Ladders”, “Got the Life”, “Blind” un citas. Jāatgādina, ka līdz šim vienīgajā grupas viesošanās reizē Latvijā pirms četriem gadiem grupas koncerts bija pilnībā izpārdots.

 

varbūt noder!!

Koncerta sākums – 19.30.

Biļetes “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, www.bilesuserviss.lv.

Cena – Ls 17,50 – 30.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+