Uncategorized

Kortnija Koksa nožēlo mēģinājumus apturēt novecošanu 16

Foto – Leta/AFP

Komēdijseriāla “Friends” (“Draugi”) aktrise Kortnija Koksa atzinusi, ka nožēlojot vairākas kosmētiskās procedūras, ar kuru palīdzību centusies izskatīties jaunāka.

Pirmdien telekanālā NBC tika demonstrēta izdzīvošanas raidījuma “Running Wild with Bear Grylls” sērija ar 52 gadus vecās Koksas piedalīšanos. Tās laikā viņa šova vadītājam Bēram Grillam pastāstīja par savu cīņu ar novecošanu.

“Novecošana nav tā vienkāršākā lieta,” sacīja Koksa. “Taču esmu guvusi mācību.”

Koksa atklāja, ka pirms vairākiem gadiem viņai esot injicēts botokss un veiktas lāzerprocedūras.

“Dažreiz tu tik ļoti centies, bet, paskatoties uz savu fotogrāfiju, saproti, ka izskatās slikti. Esmu darījusi lietas, ko tagad nožēloju, bet, par laimi, tās nav mūžīgas. Tas ir labi, jo dažreiz tas neizskatās labi. Mans jaunais moto – lai notiek kas notikdams,” skaidro Koksa.

“Running Wild with Bear Grylls” sērijas darbība norisinājās Īrijas kalnos. Koksa un Grills kāpelēja pa klintīm un ēda trūdošā aitā atrastus tārpus.

Aktrise desmit gadu garumā seriālā “Friends” spēlēja Moniku Gelleri. Viņa ir starp tām Holivudas aktrisēm, kas publiski runājušas par spiedienu izskatīties mūžam jaunām.

47 gadus vecā “Friends” aktrise Dženifera Anistone pagājušomēnes izteicās, ka viņai apnikusi “par sportu kļuvusī piesiešanās un kaunināšana”, kas katru dienu vērojama medijos.

Savukārt 47 gadus vecā “Bridget Jones” (“Bridžeta Džonsa”) sērijas aktrise Renē Zelvēgere nopēla biežos rakstus par to, ka viņa esot veikusi plastiskās operācijas.

“Pārāk kaulaina, pārāk resna, izskatās pārāk veca, labāk piestāvēja brūni mati, celulīts uz augšstilbiem, plastiskās ķirurģijas skandāls, izkrīt mati, resns vēders vai stāvoklī? Neglītas kurpes, neglītas pēdas, neglīts smaids, neglītas rokas, neglīta kleita, neglīti smiekli. Lūk, materiāls virsrakstiem, kas rada iespaidu, ka tajos minētās lietas nosaka cilvēka vērtību,” Zelvēgere šomēnes rakstīja vietnē “Huffington Post” publicētā slejā.

LA.lv