×
Mobilā versija
+11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
9. jūlijs, 2014
Drukāt

Koru olimpiādes laikā Vērmanītī būs arī amatnieku tirdziņš

Foto: LETAFoto: LETA

Amatnieku tirdziņš Vērmaņdārzā festivāla "Baltica" laikā.

No 9. jūlija līdz 19. jūlijam Vērmanes dārzā notiks Pasaules koru olimpiādes meistaru gadatirgus un bezmaksas Pasaules koru olimpiādes draudzības koncerti.

Ar devīzi “Radīts Latvijā!” Vērmanes dārzā savu veikumu un prasmes demonstrēs vairāk nekā 180 amatnieki, mājražotāji, zemnieki un uzņēmēji no Rīgas un Latvijas novadiem – šajā laikā Vērmanes dārzā notiks gadatirgus “Made in Riga 2014”, kurā varēs iegādāties visdažādākos meistaru un amata zinātāju darinājumus. Tāpat Vērmanes dārzā būs atrodams mājas saldējums, svaigi dārzeņi, gaļa, pīrāgi, vīns un alus. Gadatirgus “Made in Riga 2014” Vērmanes dārzā darbosies ik dienas no plkst.10 līdz plkst. 22.

Katru dienu Vērmanes dārza estrādē notiks Pasaules koru olimpiādes draudzības koncerti. Tajos piedalīsies kori no visas pasaules – koncertu sākums plkst.10, plkst.14 un plkst. 18. Koncerti Vērmanes dārzā un citviet pilsētā apmeklējami bez maksas. Tāpat bezmaksas ieeja arī draudzības koncertos, kas notiks Esplanādē, uz Origo brīvdabas skatuves, Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā.

Precīza Pasaules koru olimpiādes programma pieejama mājaslapā singriga.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+